A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

HR tanácsadó

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési és munkaerő-közvetítési projektek teljes körű koordinálása, vezetése irodai munkakörökre
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel: profil és folyamatok egyeztetése, jelöltek bemutatása
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • Hirdetések feladása és kezelése, adatbázisszűrés, egyéni és csoportos interjúk megtartása
  • Jelöltek státuszának nyomon követése, kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Ad hoc munkaügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés
  • HR terület, toborzás iránti affinitás: pályakezdők, pályaelhagyók jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen vagy diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat
  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Felelősség teljes munkakör, fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Támogató, jó hangulatú csapat
Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével e-mail-ben: job3219@prohumanallas.hu