A Work Force Kft. 10 �ves sikeres m�lttal, orsz�gos lefedetts�ggel rendelkez� munkaer�-k�lcs�nz�ssel, munkaer�-k�zvet�t�ssel �s egy�b HR szolg�ltat�sokkal foglalkoz� c�g. Saj�t csapat�t b�v�tve �j munkat�rsat keres,

Szolg�ltat�si vezet�t
(munkaer�-k�lcs�nz�si �zlet�g) poz�ci�ba

A leend� munkat�rs feladatai:
  • Munkaer�-k�lcs�nz�si projektek teljes k�r� menedzsel�se,
  • A toborz�si ig�ny mennyis�gi �s min�s�gi kiel�g�t�se, a toborz�si csatorn�k, eszk�z�k kiv�laszt�sa, a k�lts�gek kontroll�l�sa,
  • Beosztott koll�g�k, toborz�k �s projektvezet�k (6-7 f�) munk�j�nak ir�ny�t�sa �s fel�gyelete t�bb irod�ban, Pest megye �s Nyugat Magyarorsz�g ter�let�n

    Jelentkez�vel szembeni elv�r�saink:

  • Fels�fok� szakir�ny� v�gzetts�g (HR/munka�gy),
  • Alapos munka�gyi ismeretek,
  • Szolg�ltat� oldalon munkaer�-k�lcs�nz�sben szerzett tapasztalat (projektvezet�i tapasztalat el�ny),
  • Fizikai munkav�llal�k toborz�s�ban szerzett tapasztalat,
  • Mobilit�s (Pest megye �s Nyugat- Mo. r�gi�ban)
  • Kiv�l� kommunik�ci�s- �s probl�mamegold� k�pess�g,
  • Magabiztos szem�lyis�g, vezet�i attit�d,
  • "B" kateg�ri�s jogos�tv�ny, vezet�si gyakorlat
  • Biztos sz�m�t�stechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • Angol nyelvtud�s el�ny

    Amit ny�jtunk:

  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Fiatalos, lend�letes csapat
  • Rugalmas munkav�gz�s
  • B�ren k�v�li juttat�sok

    Jelentkez�s m�dja:

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�s�t, k�ldje el magyar nyelv� �n�letrajz�t Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre.