A Work Force Kft. 10 �ves sikeres m�lttal, orsz�gos lefedetts�ggel rendelkez� munkaer�- k�lcs�nz�ssel, munkaer�-k�zvet�t�ssel �s egy�b HR szolg�ltat�sokkal foglalkoz� c�g. Saj�t csapat�t b�v�tve �j munkat�rsat keres, Budapest, Pest megye ter�letre

R�gi�vezet�
poz�ci�ba


A leend� munkat�rs feladatai:
  • Megl�v� �gyfelekn�l szolg�ltat�s �rt�kes�t�se
  • �j �gyfelek akviz�ci�ja, t�rgyal�sok lebonyol�t�sa
  • �gyfelekkel val� napi szint� kapcsolattart�s
  • �zleti terv megval�s�t�sa, a tervez�sben val� r�szv�tel
  • P�ly�zatok, �raj�nlatok, szerz�d�sek elk�sz�t�se
  • Kirendelts�geken dolgoz� projektvezet�k szakmai t�mogat�sa, ir�ny�t�sa
  • Riport�l�s a fels� vezet�s fel�

    Jelentkez�vel szembeni elv�r�saink:

  • Fels�fok� v�gzetts�g
  • �zletfejleszt�sben, HR- vagy ehhez kapcsol�d� szolg�ltat�s �rt�kes�t�s�ben szerzett legal�bb 3 �ves tapasztalat
  • Mozg�s�that� kapcsolati t�ke d�nt�shoz�k, els� sz�m� vezet�k k�r�ben
  • Kiv�l� kommunik�ci�s, t�rgyal�si k�szs�g
  • J� kommunik�ci�s szint� angol �s / vagy n�met nyelvtud�s
  • Er�s �rt�kes�t�si attit�d
  • Teljes�tm�ny-orient�lt szem�lyis�g
  • Magabiztos, hat�rozott, megnyer� szem�lyis�g
  • "B" kateg�ri�s jogos�tv�ny, vezet�si gyakorlat

    Amit ny�jtani tudunk: Hossz� t�v� munka- �s fejl�d�si lehet�s�g Versenyk�pes fizet�s, b�nusz Szolg�lati g�pkocsi, telefon, laptop

    Jelentkez�s m�dja: Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�s�t, k�ldje el magyar nyelv� �n�letrajz�t Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre