Ha nem ijedsz meg a kih�v�sokt�l, ha szeretn�l felel�ss�gteljes munk�t v�gezni, ahol szakmailag Dinamikusan fejl�d�, orsz�gos lefedetts�ggel m�k�d� di�ksz�vetkezet �l�re keres�nk az al�bbi fejl�dhetsz, akkor ez a lehet�s�g Neked sz�l! poz�ci�ba munkat�rsat

Di�k�zlet�g Vezet�



Munkav�gz�s helye:

Budapest

F�bb feladatok, munk�k:

  • Di�k�zlet�g vezet�se,
  • �j �gyfelek akvir�l�sa,
  • Szolg�ltat�s koordin�l�sa,
  • Budget tervez�s,
  • Bels� folyamatok, rendszerek fejleszt�se, kialak�t�sa,
  • Riport�l�s az fels� vezet�s fel�.

    Az �ll�shoz tartoz� elv�r�sok:

  • Fels�fok� v�gzetts�g (HR v�gzetts�g el�ny),
  • Minimum 5 �ves di�ksz�vetkezetn�l szerzett tapasztalat,
  • Minimum 3 �ves vezet�i/csoportvezet�i tapasztalat,
  • Kommunik�ci�k�pes angol nyelvismeret,
  • Kiv�l� kommunik�ci�s �s probl�mamegold� k�szs�g,
  • Proakt�v, agilis szem�lyis�g,
  • �gyf�lorient�lt gondolkod�sm�d,
  • B kateg�ri�s jogos�tv�ny el�ny.

    Amit k�n�lunk:

  • Versenyk�pes juttat�si csomag (alapb�r + cafeteria + b�nuszjuttat�s),
  • Hossz� t�v� egy�ttm�k�d�s,
  • V�ltozatos feladatok,
  • Szakmai fejl�d�s lehet�s�ge.

    Jelentkez�s m�dja:

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�sedet, k�ldd el magyar nyelv� �n�letrajzodat Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre.