Van tapasztalata az IT toborz�s ter�let�n? Szeretne kreat�v munk�t v�gezni, ahol �n d�nti el, hogyan alak�tja ki a HR-folyamatokat? Ha mindehhez szabad kezet kapna a megfelel� vezet�i t�mogat�s mellett? Ha igen, �nt keress�nk! Szoftverfejleszt�ssel foglalkoz� nemzetk�zi h�tter� c�ghez keres�nk

HR & Back Office munkat�rsat



Munkav�gz�s helye:

Budapest

A leend� munkat�rs feladatai:

  • A szoftverfejleszt� koll�g�k munk�j�nak napi, gyakorlati seg�t�se, irodavezet�i feladatok ell�t�sa
  • Az iroda teljes k�r� adminisztrat�v vezet�se �s h�tt�rt�mogat�sa, P�nz�gyi, HR, �s egy�b adminisztr�ci� �sszefog�sa
  • Kapcsolattart�s a k�lf�ldi �gyfelekkel, angol nyelven
  • IT szakemberek felkutat�sa, interj�ztat�sa
  • Kapcsolati h�l� mozg�s�t�sa �s folyamatos �p�t�se az adott IT ter�leten, adatb�zis folyamatos �p�t�se IT szakemberekkel
  • Riport�l�s a menedzsment fel�

    Jelentkez�vel szembeni elv�r�saink:

  • Fels�fok� v�gzetts�g
  • IT poz�ci�k toborz�s�ban szerzett tapasztalat, nemzetk�zi toborz�si projektekben szerzett tapasztalat el�ny
  • Back Office tev�kenys�gben megszerzett tapasztalat
  • Akt�v, t�rgyal�si szint� angol nyelvtud�s
  • �n�ll�s�g, prec�z munkav�gz�s, j� probl�mamegold� k�pess�g

    Amit ny�jtani tudunk:

  • Hossz� t�v� munka- �s fejl�d�si lehet�s�g
  • Versenyk�pes fizet�s, cafeteria

    Jelentkez�s m�dja:

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�s�t, k�ldje el magyar nyelv� �n�letrajz�t Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre.