10 �ve sikeresen m�k�d�, orsz�gos lefedetts�ggel rendelkez� munkaer�-k�lcs�nz�ssel, munkaer�-k�zvet�t�ssel �s egy�b HR szolg�ltat�sokkal foglalkoz� c�g, keres saj�t csapat�ba

Rehabilit�ci�s-�zlet�g vezet�t



Munkav�gz�s helye:

Budapest

A leend� munkat�rs feladatai:

  • A v�llalat teljes rehabilit�ci�s foglalkoztatotts�g�nak m�k�dtet�se, projektek kidolgoz�sa, szervez�se, ir�ny�t�sa;
  • R�szv�tel a strat�gia �s az �zleti terv kidolgoz�s�ban, valamint annak teljes�t�s�nek biztos�t�sa;
  • A szolg�ltat�si portf�li� �lland� fel�lvizsg�lata, �gyf�lig�nyek �s jogszab�lyv�ltoz�sok figyelemmel k�s�r�se;
  • Mmk-s szolg�ltat�sokhoz kapcsol�d� aj�nlatok, szerz�d�sek megfelel� el�k�sz�t�se, �gyf�lnek val� kik�ld�se �s egyeztet�se;
  • K�lcs�nz�si �zlet�gon bel�li mmk-s l�tsz�m koordin�l�sa, illetve a partnerek fel� t�rt�n� mmk-s jel�ltek toborz�sa, interj�k lebonyol�t�sa �s az �gyfeleknek t�rt�n� kik�zvet�t�se;
  • K�zvetlen beosztottak szakmai t�mogat�sa, mentor�l�sa;
  • P�ly�zatfigyel�s, valamint k�zbeszerz�sek teljes k�r� fel�gyelete, szakmai anyagok �ssze�ll�t�sa, hat�rid�ben val� lead�sa;
  • Szakmai rendezv�nyeken val� r�szv�tel, tov�bb� szakmai konferenci�k szervez�se;
  • Mmk-s munkav�llal�kkal kapcsolatos adminisztrat�v feladatok;
  • Heti riportok k�sz�t�se a k�zvetlen felettes r�sz�re.

    Jelentkez�vel szembeni elv�r�saink:

  • Fels�fok� v�gzetts�g;
  • Minimum 3 �v relev�ns szakmai tapasztalat mmk-s foglalkoztat�si ter�leten;
  • Vezet�i tapasztalat;
  • Naprak�sz munkajogi ismeretek;
  • Felhaszn�l�i szint� sz�m�t�g�pes ismeretek;
  • B kateg�ri�s jogos�tv�ny.

    Amit ny�jtani tudunk:

  • Hossz� t�v� munkalehet�s�g,
  • Szakmai fejl�d�s,
  • Versenyk�pes fizet�s (alapb�r + juttat�sok).

    Jelentkez�s m�dja:

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�s�t, k�ldje el magyar nyelv� �n�letrajz�t Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre.