10 �ve sikeresen m�k�d�, orsz�gos lefedetts�ggel rendelkez� munkaer�-k�lcs�nz�ssel, munkaer�-k�zvet�t�ssel �s egy�b HR szolg�ltat�sokkal foglalkoz� c�g, keres saj�t csapat�ba

B�r �s t�rsadalombiztos�t�si �gyint�z�t



Munkav�gz�s helye:

Budapest

  • A leend� munkat�rs feladatai:
  • B�rsz�mfejt�si feladatok teljes k�r� ell�t�sa
  • Tb-�gyint�z�s, kifizet�helyi teend�k ell�t�sa
  • B�relsz�mol�shoz kapcsol�d� adatszolg�ltat�sok, bevall�sok, jelent�sek elk�sz�t�se
  • Munkaviszony l�tes�t�s�vel, megsz�ntet�s�vel kapcsolatos teljes k�r� �gyint�z�s
  • Munka�gyi adminisztr�ci�s feladatok elv�gz�se

    Jelentkez�vel szembeni elv�r�saink:

  • Szakir�ny� v�gzetts�g
  • Minimum k�z�pfok� t�rsadalombiztos�t�si v�gzetts�g
  • Magabiztos, naprak�sz szakmai tud�s, TB, ad� t�rv�nyek naprak�sz ismerete
  • Minimum 3 �v szakmai tapasztalat, TB kifizet�helyi tapasztalat
  • Felhaszn�l� szint� sz�m�t�g�pes ismeretek
  • Magas szint� Nexon hum�n�gyviteli szoftver ismeret
  • Megb�zhat� szem�lyis�g
  • Precizit�s, maxim�lis szab�lyk�vet�s
  • Terhelhet�s�g, rugalmass�g
  • �n�ll� munkav�gz�s
  • Csapatmunk�ra val� k�pess�g

    Amit ny�jtani tudunk:

  • Sz�nvonalas, v�ltozatos munka, szakmai fejl�d�s
  • Kultur�lt munkak�rnyezet �s j� csapat

    Jelentkez�s m�dja:

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette az �rdekl�d�s�t, k�ldje el magyar nyelv� �n�letrajz�t Juh�sz Gerg� Bels� Recruiter r�sz�re a [email protected] e-mail c�mre.