A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába bővítés miatt keres

Researcher
kollégát

Feladatok:
  • Beérkező önéletrajzok feldolgozása;
  • Hirdetések kezelése: szerkesztése és feltöltése;
  • Interjúk szervezése, meghívók kiküldése;
  • Egyéb adminisztratív és ad- hoc feladatok ellátása;
  • Tanácsadók menedzselése alatt jelöltek kutatása;
  • Telefonos előszűrések elvégzése, angol nyelvi tesztelés.

    Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem;
  • Kreativitás, kitartás, szorgalom.

    Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Fiatalos csapat;
  • Fejlődési lehetőség.

    Munkavégzés helye: Budapest

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a wf28345@hrszoftver.hu e-mail címre.

    közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

    adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014