Dinamikusan fejl�d� szem�lyzeti szolg�ltat� c�g saj�t munka�gyi csapat�ba azonnali kezd�ssel felvesz:
B�rsz�mfejt�t - NEXONB�R tapasztalattal


Elv�r�sok:
  • min.�retts�gi (el�ny: fels�fok� v�gzetts�g)
  • legal�bb k�z�pfok� b�r�gyint�z�i v�gzetts�g
  • NexonB�r program ismeret er�s felhaszn�l�i szinten (�LM is)
  • legal�bb 2 �ves akt�v b�rsz�mfejt�s tapasztalat
  • legal�bb 1 �ves munka�gyi el�ad�i ismeretek (munkaszerz�d�s k�t�s, munkaviszony megsz�ntet�s, letilt�sok, hat�s�gi kapcsolattart�s
  • kiemelked� kommunik�ci�s �s probl�makezel� k�pess�g
  • megb�zhat�s�g, lojalit�s, terhelhet�s�g, pontoss�g
  • fejl�d�si /tanul�si k�pess�g
  • felhaszn�l�i sz�m�t�g�p ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • el�ny: tb v�gzetts�g, tb tapasztalat, esetleg munka�gyi vezet�i vagy helyettesi tapasztalat, 08-as bead�s�ban, �nellen�rz�s�ben tapasztalat, Import�l�sban szerzett tapasztalat, budapesti vagy k�rny�kbeli lakhely

    Feladatok:

  • b�rsz�mfejt�s NexonB�r programban
  • munkav�llal�kkal, hat�s�ggal val� kapcsolattart�s, levelez�s
  • munkaszerz�d�s k�t�s, munkaviszony megsz�ntet�s, szerz�d�s m�dos�t�sok elk�sz�t�se
  • statisztik�k, kimutat�sok k�sz�t�se vezet�k r�sz�re
  • egy�b munka�gyi feladatok (pl. letilt�sok megv�laszol�sa, stb)

    Amit k�n�lunk:

  • versenyk�pes j�vedelem, b�ren k�v�li juttat�s, jutalom lehet�s�g
  • fiatalos, lend�letes csapat
  • kultur�lt v�llalati k�rnyezet
  • hossz� t�v� munkalehet�s�g
  • szakmai fejl�d�si lehet�s�g, k�pz�sek biztos�t�sa

    Munkav�gz�s helye: Budapest, belv�ros

    Munkaid�: napi 8 �ra Jelentkez�s f�nyk�pes �n�letrajzzal b�rig�ny megjel�l�ssel e-mailen: [email protected]. hat�rid�: 2015.03.04. A jelentkez�seket bizalmasan kezelj�k!