A dm nemzetk�zi h�tt�rrel rendelkezik �s k�zel 260 �zletet m�k�dtet orsz�gszerte. Profilja a drog�ria jelleg� cikkek �nkiszolg�l� rendszerben t�rt�n� �rt�kes�t�se.
A szervezet �let�ben kiemelt szerepet t�lt be az emberi er�forr�s, ez�rt megk�l�nb�ztetett figyelmet szentel�nk a szem�lyes k�pess�gek fejleszt�s�re, �s a megfelel� munkak�rnyezet kialak�t�s�ra.
A HR oszt�ly strat�giai szerepet t�lt be a dm �let�ben, melynek t�mogat�s�ra �j munkat�rsat keres�nk t�r�kb�linti k�zpontunkba, az al�bbi munkak�rbe:

HR asszisztens (HR specialista)



Elv�r�sok:

  • Fels�fok� befejezett, szakir�ny� v�gzetts�g
  • Fels�fok� vagy er�s k�z�pfok� n�met nyelvtud�s sz�ban �s �r�sban egyar�nt
  • 2-3 �ves tapasztalat a HR ter�let�n (k�vetelm�ny a toborz�s / kiv�laszt�sban szerzett tapasztalat)
  • Felhaszn�l�i szint� MS Office ismeret
  • Kiv�l� kommunik�ci�s k�szs�g
  • Komplex gondolkod�sm�d
  • Proakt�v hozz��ll�s
  • Nyitott szem�lyis�g
  • �n�ll�s�g, talpraesetts�g
  • Kiemelked� egy�ttm�k�d�si k�szs�g
  • Csapatj�t�kos hozz��ll�s
  • Flexibilit�s
  • Kiv�l� probl�mamegold� k�pess�g
  • „B” kateg�ri�s jogos�tv�ny – vezet�si gyakorlat
El�ny:

  • Szervezetfejleszt�sben, munk�ltat�i m�rka�p�t�sben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office magas szint� ismerete
  • T�rsalg�si szint� angol nyelvtud�s
  • Nagyv�llalati HR tapasztalat
Feladatok:

  • Kiv�laszt�si folyamatban val� akt�v r�szv�tel (interj�szervez�s, �n�letrajzok el�sz�r�se, �ll�sinterj�k leszervez�se, tesztel�s, visszajelz�s a p�ly�z�k r�sz�re)
  • Munk�ltat�i m�rka�p�t�s projektekben val� r�szv�tel
  • Folyamatban l�v� szervezetfejleszt�si projektekben, �j folyamatok kialak�t�s�ban t�rt�n� akt�v r�szv�tel
  • Kapcsolattart�s az �zletekkel, t�rsoszt�lyokkal �s a rakt�rral
  • HR oszt�ly munk�j�nak t�mogat�sa
  • A vezet�k munk�j�nak t�mogat�sa HR oldalon
  • Projektmunk�ban val� akt�v r�szv�tel
Amit k�n�lunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • HR t�m�kban val� elm�ly�l�s
  • Stabil nemzetk�zi h�tt�r
  • Csal�dias munkahelyi l�gk�r
  • Fejl�d�st t�mogat� vezet�i hozz��ll�s
  • Tr�ningeken t�rt�n� r�szv�teli lehet�s�g
Munkav�gz�s helye: T�r�kb�lint, Depo

Munk�ba j�r�shoz c�ges buszt biztos�tunk.

A dm-r�l, mint munk�ltat�r�l tov�bbi inform�ci�t az al�bbi linken tal�l:
https://www.youtube.com/watch?v=LmGa46-xT38&feature=youtu.be

Ha hirdet�s�nk felkeltette �rdekl�d�s�t �s sz�vesen csatlakozna a dm csapat�hoz, k�rj�k �n�letrajz�val �s n�met nyelv� motiv�ci�s level�vel regisztr�ljon az al�bbi linkre kattintva. Jelentkez�s