A dm nemzetközi háttérrel rendelkezik és közel 260 üzletet működtet országszerte. Profilja a drogéria jellegű cikkek önkiszolgáló rendszerben történő értékesítése.
A szervezet életében kiemelt szerepet tölt be az emberi erőforrás, ezért megkülönböztetett figyelmet szentelünk a személyes képességek fejlesztésére, és a megfelelő munkakörnyezet kialakítására.
A HR osztály stratégiai szerepet tölt be a dm életében, melynek támogatására új munkatársat keresünk törökbálinti központunkba, az alábbi munkakörbe:

HR asszisztens (HR specialista)

Elvárások:

  • Felsőfokú befejezett, szakirányú végzettség
  • Felsőfokú vagy erős középfokú német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 2-3 éves tapasztalat a HR területén (követelmény a toborzás / kiválasztásban szerzett tapasztalat)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Komplex gondolkodásmód
  • Proaktív hozzáállás
  • Nyitott személyiség
  • Önállóság, talpraesettség
  • Kiemelkedő együttműködési készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Flexibilitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány – vezetési gyakorlat
Előny:

  • Szervezetfejlesztésben, munkáltatói márkaépítésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati HR tapasztalat
Feladatok:

  • Kiválasztási folyamatban való aktív részvétel (interjúszervezés, önéletrajzok előszűrése, állásinterjúk leszervezése, tesztelés, visszajelzés a pályázók részére)
  • Munkáltatói márkaépítés projektekben való részvétel
  • Folyamatban lévő szervezetfejlesztési projektekben, új folyamatok kialakításában történő aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az üzletekkel, társosztályokkal és a raktárral
  • HR osztály munkájának támogatása
  • A vezetők munkájának támogatása HR oldalon
  • Projektmunkában való aktív részvétel
Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • HR témákban való elmélyülés
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Családias munkahelyi légkör
  • Fejlődést támogató vezetői hozzáállás
  • Tréningeken történő részvételi lehetőség
Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo

Munkába járáshoz céges buszt biztosítunk.

A dm-ről, mint munkáltatóról további információt az alábbi linken talál:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna a dm csapatához, kérjük önéletrajzával és német nyelvű motivációs levelével regisztráljon az alábbi linkre kattintva. Jelentkezés