HR asszisztens SAP HR modul ismerettel



Feladatok:

  • Teljesk�r� adminisztrat�v t�mogat�s a HR oszt�ly sz�m�ra
  • �j bel�p�k iratainak kezel�se
  • Munka�gyi dokumentumok el�k�sz�t�se, (szerz�d�sek, m�dos�t�sok, kil�p�sek, stb.)
  • Munkav�llal�i adatok nyilv�ntart�sa a HR rendszereiben
  • K�lf�ldi koll�g�kkal val� projektekben val� r�szv�tel
  • Sz�ks�g szerint egy�b feladatok ell�t�sa

    Elv�r�sok:

  • SAP HR modul ismerete
  • Magabiztos, foly�kony angol kommunik�ci� sz�ban �s �r�sban
  • Relev�ns fels�fok� v�gzetts�g
  • Felhaszn�l�i szint� sz�m�t�g�pes ismeretek
  • Megb�zhat�s�g, rendszerszeml�let, �n�ll� munkav�gz�sre val� k�pess�g
  • Kiv�l� kommunik�ci�s k�pess�g sz�ban �s �r�sban
  • Kiemelked� probl�mamegold� �s prioriz�l�si k�pess�g
  • J� k�z�ss�gi szellem
  • HR oszt�lyon szerzett tapasztalat

    El�ny:

  • Multinacion�lis k�rnyezetben szerzett tapasztalat
  • Nexon B�r, Nexon Time rendszerek ismerete

    Amit k�n�lunk:

  • Szakmai �s szem�lyes fejl�d�si lehet�s�g
  • Teljes�tm�nyt t�mogat� �s elismer� v�llalati kult�ra
  • Versenyk�pes fizet�s, egy�b juttat�sok
  • Nemzetk�zi, multinacion�lis munkak�rnyezet

    Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette �rdekl�d�s�t, k�rj�k, regisztr�ljon �n�letrajz�val az al�bbi link seg�ts�g�vel: HR asszisztens SAP HR modul ismerettel - https://jobs.kellyservices.hu/jobOrderDetail.xhtml?Id=a0xb0000000JlfaAAC#.U-sdu2Nvpdh

    Megv�ltozott munkak�pess�g� munkav�llal�k jelentkez�s�t is v�rjuk.

    Kelly Services Hungary m�r a Facebookon �s a Twitteren is!