B�RSZ�MFEJT�




A K�SZ Consulting Kft., HR csapata b�v�t�se c�lj�b�l, munkat�rsat keres

B�RSZ�MFEJT�

munkak�rbe.

Munkav�gz�s helye: Budapest


�j munkat�rsunkra az al�bbi feladatokban sz�m�tunk:

  • Havi b�rsz�mfejt�si feladatok ell�t�sa, munkab�rek utal�sa
  • Munka�gyi statisztik�k elk�sz�t�s�ben �s tov�bb�t�s�ban t�rt�n� k�zrem�k�d�s
  • A k�telez� jelent�sek, riportok hat�rid�re t�rt�n� elk�sz�t�se
  • A munkav�llal�k r�sz�re az igazol�sok kiad�sa, �gyf�lfogad�s
  • Teljes k�r� TB �gyint�z�s
  • �v v�gi bevall�sok, ad�elsz�mol�s elk�sz�t�se
  • 08-as bevall�sok elk�sz�t�se
  • Havi NAV �s OEP jelent�sek elk�sz�t�se �s bek�ld�se
  • R�szv�tel a m�rlegz�r�si feladatokban
  • Az �nk�ntes nyugd�jp�nzt�r �s eg�szs�gp�nzt�ri bevall�sok �s utal�sok elk�sz�t�se


    Elv�r�saink:

  • Azonnali munk�ba �ll�s
  • Legal�bb k�z�pfok� v�gzetts�g
  • 2 -3 �ves termel� c�gn�l szerzett b�rsz�mfejt�si tapasztalat
  • TB �gyint�z�i vizsga
  • Tb kifizet�helyi tapasztalatok
  • Felhaszn�l�i szint� sz�m�t�stechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • TopSoft szoftver ismerete el�nyt jelent
  • Kitart�s, precizit�s, pontoss�g, megb�zhat�s�g


    Amit aj�nlunk:

  • Dinamikusan fejl�d�, fiatalos csapatban val� r�szv�tel
  • Piack�pes j�vedelem
  • Vonz� juttat�sok
  • Folyamatos fejl�d�s


    Amennyiben az �ll�shirdet�s felkeltette �rdekl�d�s�t,k�rj�k, jelentkezzen interneten!


    http://www.kesz.hu/allasajanlat/1797


    P�ly�zatukat a [email protected] e-mail c�mre is elk�ldhetik. A p�ly�zatokat a be�rkez�s sorrendj�ben folyamatosan b�r�ljuk el.