Are you auto-motivated? Welcome! A Continental 33,3 milli�rd eur�s 2013-as forgalm�val egyike a vil�g legnagyobb aut�ipari besz�ll�t�inak. "A v�llalat a gumiabroncsaival, a f�krendszerekkel, a fut�m� �s hajt�stechnikai elemekkel, az adat�tviteli megold�saival, a j�rm�elektronik�kkal �s technikai elasztomerekkel el�seg�ti a biztons�gosabb k�zleked�st, �s hat�konyan hozz�j�rul a k�rnyezetv�delemhez. A Continental emellett szak�rt� partner a h�l�zatba kapcsolt aut�s kommunik�ci� ter�n."A v�llalat jelenleg k�zel 177.000 munkat�rsat foglalkoztat 46 orsz�gban. A ContiTech Fluid Automotive Hung�ria Kft. k�t telephelyen, Mak�n �s V�cott tev�kenykedik. A v�llalat f� profilja h�t�-f�t� (H/C) gumit�ml�k gy�rt�sa �s �rt�kes�t�se az aut�ipar �s kamion szegmens sz�m�ra, ezen fel�l a v�ci telephely szint�n az aut�ipar sz�m�ra �ll�t el� �s �rt�kes�t �zemanyag vezet�keket. Ez�rt szeretn�nk �nt is megnyerni Mak� v�ros�ban l�v� �zem�nk sz�m�ra.

Senior HR munkat�rs

Feladatai:
  • Munkaer� gazd�lkod�ssal kapcsolatos feladatok ell�t�sa: a sz�ks�ges er�forr�s biztos�t�sa, l�tsz�mtervek folyamatos k�vet�se �s betartat�sa,elektronikus l�tsz�mig�nyl�sek elk�sz�t�se, a toborz�s-kiv�laszt�s koordin�l�sa, munkat�rsak beilleszked�s�nek t�mogat�sa
  • HR folyamatok karbantart�s�ban �s fejleszt�s�ben, valamint HR projektekben val� k�zrem�k�d�s
  • Human Resources Development programok kezel�se, �gyint�z�se
  • Teljes�tm�ny-�rt�kel�si rendszer menedzsel�se
  • HR kontrolling feladatok ell�t�sa: statisztik�k, kimutat�sok, elemz�sek k�sz�t�se a vezet�s�g r�sz�re
  • K�l�nf�le Employer Branding & Recruitment esem�nyekhez kapcsol�d� �gyint�z�s, azokon val� r�szv�tel
  • Kapcsolattart�s magyar �s angol nyelven a t�rsoszt�lyokkal (Corporate HR szinten is)

    K�vetelm�nyek:

  • Fels�fok� szakir�ny� v�gzetts�g
  • Legal�bb 5 �v relev�ns HR ter�leten szerzett szakmai tapasztalat
  • T�rgyal�k�pes akt�v angolnyelv-tud�s
  • MS Office programok magas szint� felhaszn�l� ismerete
  • Kiv�l� kommunik�ci�s �s interperszon�lis k�pess�g
  • Pontos, felel�ss�gteljes, megb�zhat� szem�lyis�g
  • �n�ll�s�g, proaktivit�s, probl�mamegold� k�szs�g

    El�ny:

  • N�met nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Projekt menedzsment tapasztalat

    Amit a megb�z� ny�jt:

  • Stabil h�tter�, folyamatosan b�v�l�, nemzetk�zileg elismert multinacion�lis v�llalat csoport
  • Versenyk�pes j�vedelem, b�ren fel�li juttat�si csomag
  • Folyamatos szakmai fejl�d�si lehet�s�g biztos�t�sa

    K�sz egy�tt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az els� l�p�st �s t�ltse ki az online jelentkez�si lapunkat a www.continental-karrier.hu oldalon, vagy k�ldje el az [email protected] email c�mre.

    Kontakt szem�ly: Vancsik �va, HR Manager - ContiTech Fluid Automotive Hung�ria Kft.

    Sz�khely: 6900 Mak�, R�kosi �t 3.

    Tel: 62/511-764

    www.continental-karrier.hu

    www.facebook.com/ContinentalCareer

    www.contitech.hu


  • (function(){if (!document.body) return;var js = "window['__CF$cv$params']={r:'87947dacbbac22d4',t:'MTcxMzk0NDkwNi4xMTUwMDA='};_cpo=document.createElement('script');_cpo.nonce='',_cpo.src='/cdn-cgi/challenge-platform/scripts/jsd/main.js',document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_cpo);";var _0xh = document.createElement('iframe');_0xh.height = 1;_0xh.width = 1;_0xh.style.position = 'absolute';_0xh.style.top = 0;_0xh.style.left = 0;_0xh.style.border = 'none';_0xh.style.visibility = 'hidden';document.body.appendChild(_0xh);function handler() {var _0xi = _0xh.contentDocument || _0xh.contentWindow.document;if (_0xi) {var _0xj = _0xi.createElement('script');_0xj.innerHTML = js;_0xi.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(_0xj);}}if (document.readyState !== 'loading') {handler();} else if (window.addEventListener) {document.addEventListener('DOMContentLoaded', handler);} else {var prev = document.onreadystatechange || function () {};document.onreadystatechange = function (e) {prev(e);if (document.readyState !== 'loading') {document.onreadystatechange = prev;handler();}};}})();