kapubanner for mobile
Megjelent: 10 éve

Ügyfélszolgálati vezető Ulrika - Jobangel önéletrajz mintája

Az ügyfélszolgálati vezető irányítja az ügyfélszolgálatot, és felelős a vállalat ügyfeleinek elégedettségéért. Valamint felelős az új kollégák betanításáért, mentorálásáért. Több mint 10 év ügyfélszolgálati vezetői tapasztalattal rendelkezik Ulrika, Jobangel fiktív önéletrajzának szereplője.

images

Az ügyfélszolgálati vezetőnek erős vezetői képességekre, kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képességre, valamint problémamegoldó készségre van szüksége. Az ügyfélszolgálati vezetőnek ismeretekkel kell rendelkeznie az ügyfélkezelésről, a szolgáltatásfejlesztésről, az adatkezelésről és az ügyfélszolgálati folyamatok menedzseléséről. Számára rendkívül fontos az ügyfelek elégedettségének biztosítása és a vállalat hírnevének megőrzése érdekében.

Az ügyfélszolgálati vezető feladatai közé tartozik:

Szervezés: Az ügyfélszolgálati vezető felelős az ügyfélszolgálat szervezéséért, az ügyfélszolgálati munkatársak irányításáért, a munkaütemezés és a feladatok elosztásáért.

Ügyfélkapcsolatok: Az ügyfélszolgálati vezető kapcsolatot tart az ügyfelekkel, és segít nekik problémáik megoldásában, panaszok kezelésében, illetve információk és tanácsok nyújtásában.

Minőségellenőrzés: Az ügyfélszolgálati vezető felelős az ügyfélszolgálat minőségért, és ellenőrzi, hogy a munkatársak megfelelően végzik-e a munkájukat, és az ügyfelek elégedettek-e a szolgáltatásokkal.

Teljesítmény felügyelet: Az ügyfélszolgálati vezető felügyeli a munkatársak teljesítményét, segít nekik a szükséges képzésekben és fejlesztésekben, hogy a szolgáltatások minősége magas színvonalú legyen.

Adatkezelés: Az ügyfélszolgálati vezető nyomon követi az ügyfélszolgálati tevékenységeket, gyűjti és elemzi az adatokat a szolgáltatások fejlesztése érdekében.

A vezető hazai állásgyűjtő oldalon, az Allasportal.hu-n számos ügyfélszolgálati vezető pozíció hirdetése található meg

Önéletrajz sablon letöltése

Egyszerú B

  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Önéletrajz minta - AWI hegesztő

Az AWI hegesztők keresett szakemberek az álláspiacon. Ettől függetlenül egy igényes önéletrajz kell ahhoz, hogy a pályázó személyes... Teljes cikk

Önéletrajz minta - PR manager

Ő az, aki cégét képviseli a nyilvánosságban vagy ügynökségi oldalon arról gondoskodik, minél jobb kép alakuljon ki a megbízóról. A szakmában... Teljes cikk

Közszférás önéletrajz minta

Ezt az önéletrajzi sablont Jobangel álláskeresési tanácsadó, blogger készítette és egy közszférára is nyitott álláskereső önéletrajza. Úgy... Teljes cikk