A dm nemzetk�zi h�tt�rrel rendelkezik �s k�zel 260 �zletet m�k�dtet orsz�gszerte. Profilja a drog�ria jelleg� cikkek �nkiszolg�l� rendszerben t�rt�n� �rt�kes�t�se.

A szervezet �let�ben kiemelt szerepet t�lt be az emberi er�forr�s, ez�rt megk�l�nb�ztetett figyelmet szentel�nk a szem�lyes k�pess�gek fejleszt�s�re, �s a megfelel� munkak�rnyezet kialak�t�s�ra.

A HR oszt�ly strat�giai szerepet t�lt be a dm �let�ben, melynek t�mogat�s�ra �j munkat�rsat keres�nk t�r�kb�linti k�zpontunkba, az al�bbi munkak�rbe:

HR asszisztens

F�bb feladatok:
  • Akt�v r�szv�tel k�pz�sek kialak�t�s�ban, fejleszt�s�ben
  • Kapcsolattart�s �zletekkel, t�rsoszt�lyokkal �s rakt�rral
  • HR oszt�ly munk�j�nak t�mogat�sa
  • K�ls� partnerekkel, hotelekkel kapcsolattart�s
  • Tr�ninganyagok �s dokument�ci� kezel�se
  • Bels� �s k�ls� tr�ningek, k�pz�sek szervez�se �s lebonyol�t�sa

Elv�r�sok:
  • Fels�fok� v�gzetts�g (el�ny a HR vagy pedag�giai v�gzetts�g)
  • T�rgyal�k�pes n�met nyelvtud�s
  • Legal�bb 3 �ves tapasztalat a HR ter�let�n
  • Felhaszn�l�i szint� MS Office ismeret
  • Kiv�l� kommunik�ci�s k�szs�g sz�ban �s �r�sban
  • Komplex gondolkod�sm�d
  • Proakt�v hozz��ll�s
  • Nyitott szem�lyis�g
  • �n�ll�s�g
El�ny:
  • Nexon program ismerete

Munkav�gz�s helye: T�r�kb�lint, Depo
Munk�ba j�r�shoz c�ges buszt biztos�tunk!


Ha hirdet�s�nk felkeltette �rdekl�d�s�t �s sz�vesen csatlakozna a dm csapat�hoz, k�rj�k, kattintson az al�bbi linkre: Jelentkez�s