Ki viszi a zsákmányt? - Osztalék és veszteség a cégek életében
Ha egy társaságnak több tulajdonosa van, felmerül a kérdés: ki mennyi nyereséget kap, és ki mennyit veszít, ha rosszul mennek a dolgok? Teszi fel a kérdést Dr. Fehér Judit az act legal Hungary-tól.