A Linde G�z Magyarorsz�g Zrt. � haz�nk legnagyobb m�szaki g�zokat el��ll�t� �s forgalmaz� v�llalata � r�pcelaki munkahelyre, az al�bbi munkak�r bet�lt�s�re keres munkat�rsat.

A Linde G�z Magyarorsz�g Zrt. a Linde csoport tagja, mely a vil�g vezet�, ipari g�zokkal �s ehhez kapcsol�d� m�rn�ki tev�kenys�ggel foglalkoz� v�llalata, vil�gszerte t�bb mint 100 orsz�gban, k�zel 65.500 alkalmazottal. A csoport �rbev�tele a 2014-es �zleti �vben 17,047 milli�rd eur� volt.

A Linde csoport strat�gi�ja a hossz� t�v� nyeres�ges n�veked�s fel� ir�nyul, melynek k�z�ppontj�ban a nemzetk�zi �zleti kapcsolatok kiterjeszt�se �ll el�remutat� term�kekkel �s szolg�ltat�sokkal. A Linde felel�ss�gteljesen cselekszik a r�szv�nyesek, az �zleti partnerek, a munkav�llal�k, a t�rsadalom �s a k�rnyezet ir�nt � minden �zlet�gban �s r�gi�ban szerte a vil�gon. A Linde csoport elk�telezett azon technol�gi�k �s term�kek ir�nt, amelyek egyes�tik c�ljait, a vev�i �rt�k n�vel�s�t �s a fenntarthat� fejl�d�s biztos�t�s�t.

HR Generalista

Elv�r�sok:

  • Fels�fok� v�gzetts�g
  • Magabiztos, t�rgyal�k�pes angol nyelvtud�s
  • B kateg�ri�s jogos�tv�ny, utaz�si hajland�s�g
  • Fejlett kommunik�ci�s- �s kapcsolatteremt� k�szs�g
  • Dinamikus, hat�rozott szem�lyis�g
  • Pontos, prec�z munkav�gz�s, nagy munkab�r�s, terhelhet�s�g
  • Er�s felhaszn�l�i szint� sz�m�t�stechnikai ismeret (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)

El�nyt jelent:
  • Toborz�s, kiv�laszt�s ter�let�n szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP HR modul ismerete
Feladatai:
  • Toborz�si, kiv�laszt�si folyamatok szervez�se, lebonyol�t�sa orsz�gszerte, valamennyi telephely vonatkoz�s�ban �s nemzetk�zi projektekben egyar�nt.
  • Egyes telephelyek teljesk�r� HR adminisztr�ci�s t�mogat�sa.
  • Munkaid�-nyilv�ntart� rendszer m�k�dtet�se, b�rsz�mfejt�si szolg�ltat� adatszint� t�mogat�sa.
  • SAP v�llalatir�ny�t�si rendszer HR modulj�nak kezel�se �s m�k�dtet�se.
  • K�pz�sekkel kapcsolatos szervez�si �s adminisztrat�v feladatok ell�t�sa.
  • Statisztikai, jelent�si, adatszolg�ltat�si k�telezetts�gek teljes�t�se.
  • Munkajogi megfelel�s�g biztos�t�sa.
Amit leend� munkat�rsunknak ny�jtunk:
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kiemelked� munkak�r�lm�nyek, rugalmas munkaid�
  • Kiemelked� juttat�si csomag
  • Szakmai fejl�d�si lehet�s�g
  • Stabil h�tt�r, hossz� t�v� tervezhet�s�g
Az ide�lis jel�lt j� munkab�r� k�pess�ggel, precizit�ssal �s rugalmas hozz��ll�ssal rendelkezik.

Azon lehets�ges munkat�rsak jelentkez�s�t v�rjuk, akik kell� motiv�ci�val rendelkeznek egy felel�ss�gteljes �s v�ltozatos munkak�r ell�t�s�hoz.
A f�nyk�pes szakmai �n�letrajzzal kieg�sz�tett p�ly�zatokat � 2015. �prilis 10-ig, t�rgyrovatban a megp�ly�zni k�v�nt poz�ci� megjel�l�s�vel � az al�bbi c�mre v�rjuk:

Linde G�z Magyarorsz�g Zrt.
E-mail: [email protected]