HR Munkat�rs



Megb�z�nk � magyar tulajdon� HR tan�csad� c�g � sz�m�ra keres�nk, egy dinamikus, ambici�zus �s tapasztalt HR munkat�rsat.

Feladatok:

  • R�szv�tel szervezetfejleszt�si megb�z�sokban;
  • Akt�v r�szv�tel munk�ltat�i m�rka�p�t�si projektekben;
  • HR projektmanagement (HR megb�z�sok kivitelez�se �s ut�k�vet�se);
  • Akt�v k�zrem�k�d�s az �zleti c�lok megval�s�t�s�ban;
  • Az �gyvezet� munk�j�nak t�mogat�sa;
  • Tr�ningek �s egy�b HR megb�z�sok el�k�sz�t�se;
  • Prezent�ci�k, �raj�nlatok, �gyf�lanyagok k�sz�t�se;
  • Elemz�sek, kimutat�sok, kutat�sok beszerz�se, el�k�sz�t�se;
  • Kutat�sok, felm�r�sek v�gz�se;
  • Alv�llalkoz�i kapcsolattart�s;
  • �gyf�l kapcsolattart�s.

Elv�r�sok:

  • Legal�bb 2-3 �ves HR munkat�rsi tapasztalat;
  • Strukt�r�lt, rendszerezett gondolkod�s;
  • Kiv�l� Power Point kezel�s;
  • �r�sban �s sz�ban egyar�nt er�s, t�rgyal�k�pes angol tud�s;
  • Gyors, proakt�v munkav�gz�s;
  • �gyf�lorient�lt, kellemes szem�lyis�g;
  • Kit�n� kommunik�tor;
  • Ig�nyes megjelen�s;
  • Megfelel� HR referenci�k.

El�ny�k:

  • Megb�z�i �s tan�csad�i oldalon szerzett tapasztalat (nagyv�llalati tapasztalat prefer�lt);
  • Sales attit�d;
  • Akt�v n�met nyelvtud�s.

Munkav�gz�s helye: Budapest

Megb�z�nk izgalmas feladatokat, kellemes, csal�dias, fiatalos munkahelyi k�rnyezetet, anyagi �s erk�lcsi megbecs�l�st, kisz�m�that�s�got, hossz� t�v� egy�ttm�k�d�st, el�rel�p�si lehet�s�get, szakmai fejl�d�si lehet�s�get �s hat�rozatlan idej� munkaszerz�d�st k�n�l. Kiz�r�lag HR-esek jelentkez�s�t v�rj�k!

Amennyiben hirdet�s�nk felkeltette �rdekl�d�s�t, �gy f�nyk�pes �n�letrajz�t [email protected] c�mre v�rjuk 2015. febru�r 28-ig.