logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Archívum
mobile logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
publikálva: 2014.03.19 - 11 éve
dolgozomami

Önbizalom suli - 4. lecke

Sokféleképpen lehet az önbizalmat erősíteni, az egyik legkedvesebb módszerem az emlékek "csatasorba rendezése". Rendkívül egyszerű dolog ez, ráadásul már csak az emlékek összegyűjtögetése, rendezgetése is jó hatással van az embe

Sokféleképpen lehet az önbizalmat erősíteni, az egyik legkedvesebb módszerem az emlékek "csatasorba rendezése". Rendkívül egyszerű dolog ez, ráadásul már csak az emlékek összegyűjtögetése, rendezgetése is jó hatással van az ember lányára. Hogyan is erősítsd meg hát az önértékelésedet?

♥

Biztos neked is vannak korábbról szép emlékeid, amikre ha ránézel, eszedbe jut, hogy igenis elértél már kisebb-nagyobb sikereket az életben. Olyan emlékek is kiválóak, melyek "csak" szép, kellemes érzést közvetítenek neked (egy csodás családi nyaralás, vagy diákévekből egy-egy bolondos fotó egy külföldi útról). Ha ezeket szem elé teszed, gyakrabban rájuk tekintesz, s így nap, mint nap emlékezteted magad arra: eddig is sikerült már, gyerünk hát, tovább, új csúcsokra, új célokért! Teremtsd magad köré olyan környezetet, ahol ezekkel az emlékekkel találkozol. Lehet ez otthon, a konyhában, a hálószobában, de a munkahelyeden irodádban az asztalodon is. Családi fotók, díjak, diplomák, oklevelek, vagy csak az erősségeid, hitvallásod, neked fontos idézetek egy szép, díszes papírra felírva! Ha van, vagy volt a családodban nagyon sikeres, erős akaratú, nagy önbizalmú példakép, az ő képét is kiteheted, s az egészből készíthetsz egy kollázst!

♥

Címkék:
dolgozomami

A szerző összes bejegyzése
Bejegyzések, amik még érdekelhetnek
2025-06-26 11:21:13
Haladékot kapnak a cégek az ESG követelések teljesítésére
2025-06-24 11:27:01
Kreatív életbiztosítás – erről hallottál már?
2025-06-17 08:00:00
Melyek a teljesítménybér legfontosabb tudnivalói?
Dolgozó Mami

Karriertippek és munkajogi tanácsok dolgozó vagy állást kereső kismamáknak, anyukáknak!

A blog összes bejegyzése
Hirdetés
A szerkesztő ajánlja
  • 2024-04-02 16:03:10 | Kaló István

    Informatikusok Magyarországon: Alkalmazott vagy Vállalkozó? - Fókuszban az IT Contracting

Cimkefelhő
hr coaching álláskeresés karrier e-learning vezetés motiváció munkavállaló állásinterjú vezető munkáltató toborzas állás elearning Kocsis és Szabó Ügyvédi Iroda önéletrajz Scotwork tárgyalás Munka Törvénykönyve tárgyalástechnika stressz munka coach Linkedin Dr. Kocsis Ildikó felmondás képzés kiválasztás scotwork szervezetfejlesztés vezetőfejlesztés változás érthető jog tippek online tanulás tanulás profitárgyaló szabadság önismeret siker tárgyalásikészség-fejlesztás
Widget Image

Főszerkesztő: Karácsony Zoltán

E-mail : zoltan.karacsony kukac hrportal.hu

Felelős kiadó: Markovics András

A HR Blog.hu kiadója a HR Portal.hu

A szerkesztőség címe: 1135 Budapest, Petneházy u. 55. I./7.

Telefon: +36 (1) 781 75 96

Gépház

Blogger bejelentkezés

Blogger regisztráció

Adatvédelem

Kiadónk további kiadványai

hrportal.hu

munkaugyi.hu

hrclub.hu

allasportal.hu

edenkert.hu

haziallat.hu