logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Archívum
mobile logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
publikálva: 2013.05.30 - 13 éve
ARTudásmenedzsment

E-learning tévhitek 16.

Elérkeztünk tévhit sorozatunk utolsó részéhez, melyben az e-learning alapú oktatás élvezhetőségét vizsgáljuk meg. Miért is lenne izgalmas otthon ülni egyedül egy számítógép előtt és tanulni? Teszik fel a kérdést sokan. Hacs

boringElérkeztünk tévhit sorozatunk utolsó részéhez, melyben az e-learning alapú oktatás élvezhetőségét vizsgáljuk meg.

Miért is lenne izgalmas otthon ülni egyedül egy számítógép előtt és tanulni? Teszik fel a kérdést sokan. Hacsak belegondolunk, egy tantermi oktatás is lehet ugyanolyan unalmas. Ha a tanulók unják az órákat az a legtöbb esetben a tanárnak és a rosszul megtervezett képzésnek köszönhető.

Írtunk már a keretrendszerek adta lehetőségekről és a kommunikációra szolgáló opciókról is. Kis erőbefektetéssel és kreativitással egy változatos feladatokkal teli, érdekes, motiváló e-learninges tananyagot leszünk képesek elkészíteni, amit az oktatók és a hallgatók is élvezni fognak. Kezdetnek használjunk rapid eszközöket, ne akarjunk elsőre tökéletes tananyagot létrehozni. A tanulókat az első időszakban már csak a változás tudata is izgalomba fogja tartani, eközben pedig egyre mélyebbre áshatjuk magunkat a lehetőségek tárházában.

A következő héten, megpróbáljuk összefoglalni, milyen tévhiteket sikerült megcáfolnunk az elmúlt hónapokban.

Címkék:
e-learning tananyagszerkesztés tévhit mítosz rapid
ARTudásmenedzsment

A szerző összes bejegyzése
Bejegyzések, amik még érdekelhetnek
2026-02-10 08:05:30
Felmondás nyugdíj előtt: erre kell figyelni!
2026-02-09 11:26:43
Hazautazással kapcsolatos költségtérítés - 2026
2026-02-02 07:46:10
A düh nem rossz tanácsadó?....
E-learning

E-learningről közérthetően mindenkinek

A blog összes bejegyzése
Hirdetés
A szerkesztő ajánlja
  • 2024-04-02 16:03:10 | Kaló István

    Informatikusok Magyarországon: Alkalmazott vagy Vállalkozó? - Fókuszban az IT Contracting

Cimkefelhő
hr coaching álláskeresés karrier e-learning vezetés motiváció munkavállaló állásinterjú vezető munkáltató toborzas Kocsis és Szabó Ügyvédi Iroda állás elearning Munka Törvénykönyve Scotwork tárgyalás önéletrajz tárgyalástechnika stressz képzés munka coach Linkedin Dr. Kocsis Ildikó felmondás vezetőfejlesztés scotwork kiválasztás szervezetfejlesztés tippek változás érthető jog tanulás önismeret szabadság online tanulás profitárgyaló siker tárgyalásikészség-fejlesztás
Widget Image

Főszerkesztő: Karácsony Zoltán

E-mail : zoltan.karacsony kukac hrportal.hu

Felelős kiadó: Markovics András

A HR Blog.hu kiadója a HR Portal.hu

A szerkesztőség címe: 1135 Budapest, Petneházy u. 55. I./7.

Telefon: +36 (1) 781 75 96

Gépház

Blogger bejelentkezés

Blogger regisztráció

Adatvédelem

Kiadónk további kiadványai

hrportal.hu

munkaugyi.hu

hrclub.hu

allasportal.hu

edenkert.hu

haziallat.hu