logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Archívum
mobile logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
publikálva: 2017.03.01 - 8 éve
Patai Krisztina

Karrier Coaching

"Nekem van a legjobb munkám. Szeretem, amit csinálok.” Ennek egy hétköznapi gondolatnak kellene lennie. Ha nem így van, időnk egyharmadában nem érezzük igazán jól magunkat. Ez havonta 160 óra. Annyi, mint Budapest Thaiföld kocsiv

"Nekem van a legjobb munkám. Szeretem, amit csinálok.”

Ennek egy hétköznapi gondolatnak kellene lennie. Ha nem így van, időnk egyharmadában nem érezzük igazán jól magunkat. Ez havonta 160 óra. Annyi, mint Budapest Thaiföld kocsival. És ebben az esetben egy paradicsomi környezet vár ránk utazásunk végén. A 160 óra munka után pedig egy újabb 160 óra vár ránk.

Tégy azért, hogy a következő 160 órád egy fantasztikus utazás legyen a munka világában!

A karrier coaching  ebben az utazásban tud eszköz lenni számodra.

  • HA már megfogalmazódott benned a változás utáni vágy, vagy éppen erőt szeretnél gyűjteni az változtatásra
  • HA van munkád, de nem az igazi
  • HA nincs munkád, és meg szeretnéd találni a számodra ideálisat
  • HA szakmát szeretnél váltani
  • HA éppen csak azt szeretnéd megtudni, hogy mik az erősségeid

Akkor szeretettel várlak egyéni ülés alkalmaimra. Mail: [email protected]

Légy bátor és ismerd meg jobban képességeidet és lehetőségeidet, hogy neked legyen a legjobb, a hozzád leginkább passzoló munkád, és szeresd, amit csinálsz. 9 év fejvadászat, több ezer interjú és több száz elhelyezett szakember tapasztalata alapján a coaching széles eszköztárást felhasználva dolgoztam ki új módszereket arra, hogy hogyan juthatsz el a karrieredben az általad vágyott célhoz, legyen az teljes karrierváltás, magasabb pozíció egy adott munkahelyen, új kihívások keresése, saját cégalapítás vagy csak szimplán egy új munkahely, aminek a megszerzése nehézkesnek tűnik számodra.

A karrierr coaching tevékenységet már évekkel ezelőtt elkezdtem alkalmazni, melynek köszönhetően több tapasztalt szakembernek segítettem különböző szakterületeken eljutni az új pozíciójába. 2015-ben befejeztem egy intenzív coaching tanfolyamot, ami után egy váratlan pillanatban megérkezett az „ihlet”, hogy aktívan alkalmaznom kell a megtanultakat.

Címkék:
Patai Krisztina

Patai Kriszti - inspirációs karrier coach - www.pataikrisztina.com

A szerző összes bejegyzése
Bejegyzések, amik még érdekelhetnek
2025-06-17 08:00:00
Melyek a teljesítménybér legfontosabb tudnivalói?
2025-06-16 12:39:24
KvantHumanisztika Kurzus 1
2025-06-16 09:01:37
Sorozatgyilkos a vezetői karrierben: a mikromenedzsment
KKarrierCoaching

www.pataikrisztina.com

A blog összes bejegyzése
Hirdetés
A szerkesztő ajánlja
  • 2024-04-02 16:03:10 | Kaló István

    Informatikusok Magyarországon: Alkalmazott vagy Vállalkozó? - Fókuszban az IT Contracting

Cimkefelhő
hr coaching álláskeresés karrier e-learning vezetés motiváció munkavállaló állásinterjú vezető munkáltató toborzas állás elearning Kocsis és Szabó Ügyvédi Iroda önéletrajz Scotwork tárgyalás Munka Törvénykönyve tárgyalástechnika stressz munka coach Linkedin Dr. Kocsis Ildikó felmondás képzés scotwork kiválasztás szervezetfejlesztés változás vezetőfejlesztés érthető jog tippek online tanulás szabadság profitárgyaló tanulás siker tárgyalásikészség-fejlesztás önismeret
Widget Image

Főszerkesztő: Karácsony Zoltán

E-mail : zoltan.karacsony kukac hrportal.hu

Felelős kiadó: Markovics András

A HR Blog.hu kiadója a HR Portal.hu

A szerkesztőség címe: 1135 Budapest, Petneházy u. 55. I./7.

Telefon: +36 (1) 781 75 96

Gépház

Blogger bejelentkezés

Blogger regisztráció

Adatvédelem

Kiadónk további kiadványai

hrportal.hu

munkaugyi.hu

hrclub.hu

allasportal.hu

edenkert.hu

haziallat.hu