Dániában sztrájkol az egészségügy
Szerdán sztrájkba kezdtek az állami egészségügy alkalmazottai Dániában, a szakszervezetek 65-100 ezer között becsülték a résztvevők számát délelőtt. A sztrájk intézményenként teljes, illetve részleges, de az életmentő beavatkozásokat mindenütt szavatolják.
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A 25 év alatti horvátországi dolgozók fele havi ezer eurónál kevesebb (nagyjából 388 ezer forint) nettó fizetést visz haza, vagy ennél is kevesebbet... Teljes cikk
A közlekedés kivételével minden állami és magán ágazatot érint az olasz szakszervezetek által hétfőre meghirdetett általános sztrájk, amelyet a... Teljes cikk
Egy kutatás szerint tíz nőből kilenc női munkavállaló tapasztalja a menopauza tüneteit, és 44% szerint ez befolyásolja munkaképességüket. Teljes cikk
- Több mint 30 éve mentik a gyermekek jövőjét – így működik a Szülők Fóruma Egyesület 6 napja
- Kiderült: ennyit visznek haza az Audi dolgozói Győrben 6 napja
- Megér 6 órát az egészsége? Ennyi idő egy állapotfelmérés 6 napja
- Felfüggesztik a sztrájkot a pécsi buszvállalatnál 2 hete
- „Az egészséges nagymama, nagypapa olyan, mint a lottóötös” – növelhetik-e az egészségügyi kiadások a GDP-t? 2 hete
- Sztrájk miatt szinte a teljes élet leáll ma ebben az országban 2 hete
- A nők tovább élnek, mégis több időt töltenek betegen – mi áll a háttérben? 2 hete
- Sztrájkmenetrendet hirdetett meg a pécsi buszvállalat 3 hete
- Munkaidő után, zárt ajtók mögött műtöttek – így játszotta ki a szabályokat két orvos 3 hete
- Megnyílt az igénylés: több tízezer forint támogatást kaphatnak a minimálbéreseket foglalkoztató cégek 3 hete
- Humánia HRS Group: stabil stratégiai partner a 2026-os munkaerőpiaci kihívásokban 4 hete

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben