Év végi igazolások (M30 és járulék) digitális aláírása és publikálása
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatAz utóbbi két évben az otthoni munkavégzés elterjedése, valamint a kontaktus nélküli adminisztráció igénye felgyorsította a digitalizációt. A NEXON HR-szoftver fejlesztőként, bér- és HR-outsourcing szolgáltatóként azt tapasztalta, hogy olyan ügyfelei is bevezették a NEXON_PORT önkiszolgáló HR-rendszert, sőt még annak mobilalkalmazását is, akik eddig halogatták a döntést.
Idén januárban például ugrásszerűen (ötvenezer fővel!) megnőtt az elektronikus aláírást bevezető ügyfeleink száma. Ennek a megoldásnak az az óriási előnye, hogy a munkáltatónak nem kell kinyomtatni, aláírni és a munkavállalók számára kézbesíteni vagy személyesen átadni az év eleji igazolásokat. A NEXON_PORT felületére már a gyorsan, egyszerűen, digitálisan aláírt nyomtatványok kerülnek feltöltésre.
Jó hír, hogy digitális megoldásainkat outsourcing szolgáltatásunkat igénybe vevő ügyfeleinknek sem kell nélkülöznie, mert a NEXON üzemeltetésében, SaaS szolgáltatás keretében ők is tudják használni. A tavalyi év folyamán például szinte valamennyi outsource partnerünk áttért az elektronikus munkabérjegyzékre, már nem borítékolunk és postázunk, hanem az önkiszolgáló felületükre töltjük fel a digitális munkabér-jegyzéket.
Az idei évváltás az outsource-ban is áttörést hozott az elektronikus aláírás terén: januárban több mint harmincötezer M30 és járulékigazolást tudtunk a papír alapú átadás helyett elektronikusan a PORT felületén publikálni digitális aláírással ellátva.
Gyorsabban, hatékonyabban, papír- és érintésmentesen
November van. Megint közelednek az év végi és év eleji HR-adminisztrációs feladatok, ami sok vállalatnál a vezetők rémálma: az M30-as nyomtatványok és járulékigazolások tömeges nyomtatása, aláírása és kiosztása.
Az elektronikus aláírással egyszerűen, a jogszabályoknak megfelelve, biztonságosan kezelhető ez a feladat és a NEXON-nak erre is van megoldása! Így az aláírást igénylő adminisztráció gyorsabban, hatékonyabban, papír- és érintésmentesen intézhető.
Nézze meg YouTube csatornánkon szakértőnk magyarázatát az e-aláírásról:
Csatlakozzon Ön is ahhoz a többszáz vállalathoz, ahol NEXON ügyfélként már csak egy gombnyomás a bérjegyzék és a nyomtatványok aláírása és publikálása!
Vegye fel velünk a kapcsolatot!
Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.
- 2026.06.05Bértranszparencia Az irányelv legfontosabb újdonságairól és kötelezettségeiről. A munkáltatókat érintő jogi és HR-es kihívásokról. Gyakorlati példákról, amelyek segítenek megérteni a kockázatokat. Megoldási stratégiákról: hogyan lehet a megfelelést eszközzé tenni a munkahelyi bizalom és a munkáltatói márka erősítésében.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?