834 milliárd forintot kezelnek a magán és önkéntes pénztárak
2003. március végére 35 százalékkal, a 2002 negyedév végi 618 milliárd forintról 834 milliárd forintra nőtt a magán és önkéntes nyugdíjpénztárak vagyona - derül ki a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének (PSZÁF) idei első negyedéves jelentéséből. Mind az önkéntes, mind a magán nyugdíjpénztárak befektetéseinek 70-75 százalékát az állampapír-befektetések adták. Az idei első negyedév végén a nyugdíjpénztárak birtokolták a hazai állampapír-állomány 7,71 százalékát. A részvények mindkét nyugdíjpénztári forma portfóliójának kevesebb, mint 10 százalékkal szerepelnek, befektetési jegyben a vagyon 5-7 százalékát tartották a kasszák.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A tanári béremelés hatására rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés, és az iskolaigazgatókhoz is soha nem látott számú... Teljes cikk
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk