A VDSZ mozgósít - szakszervezetek szolidárisak a szociális ágazattal
Közös tiltakozásra szólítja fel a hazai szakszervezeteket a szociális dolgozókkal és a pedagógusokkal szolidáris, a harcukat támogató vegyipari szakszervezet. A VDSZ csatlakozik a becsapott és kisemmizett ágazat május 29-ére szervezett tüntetéséhez, s elvárja, hogy a versenyszférában működő többi szakszervezet is vegyen részt a demonstráción.
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Egyedi miniszteri döntéssel a MÁV-csoport fegyveres, biztonsági feladatot ellátó munkavállalói is hathavi többletjuttatást kapnak, a fegyverpénz... Teljes cikk
Megújult az adónaptár, az újítás révén az adónaptár már automatikusan megjeleníti, és akár más naptáralkalmazásokba is betölti a fontos... Teljes cikk
A NAV adóellenőrei többek között az alkalmazottak bejelentését is vizsgálják majd. Teljes cikk
- Családpolitikai célú juttatások a GDP %-ában - grafikon 4 hete
- Szakszervezet alakult a Samsungnál – egyre több dolgozó csatlakozik a gödi botrány után 1 hónapja
- Egy sornyi szakszervezet kéri a korkedvezményes nyugdíj visszaállítását 1 hónapja
- Veszélyben az audis bérelőny? Új stratégiával készül a szakszervezet 2 hónapja
- 10 követelés, ami minden dolgozót érint – országos petíció indult a bérek és a munkafeltételek miatt 2 hónapja
- Változó bérköltségek és járulékszabályok - Amit a munkáltatóknak 2026-ban tudniuk kell 2 hónapja
- Melyik EU-s országban a legmagasabb a kultúra területén dolgozók aránya? - grafikon 2 hónapja
- „Nettó 297 ezerből nem lehet megélni” – drámai munkaerőhiányra figyelmeztet a szakszervezet 5 hónapja
- 15 százalékkel emelkednek a bérek ebben az ágazatban 6 hónapja
- Orbán Viktornak üzentek a szociális dolgozók 6 hónapja
- Tüntetnek a taxisok - A szakszervezeti vezető szerint elfogytak a szép szavak 7 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?