Brit átlagkeresetek 2014-ben
A brit statisztikai hivatal adatai szerint az átlagkereset a szigetországban 27.200 font, azaz 11 millió forint évente.
A brókerek keresik a legtöbb pénzt, 133.677 fontot per év, ők negyvenszer annyi pénzt visznek haza, mint azok az iskolai kisegítő alkalmazottak, akik a gyerekek átkelését segítik az úttesten.
444.hu/Hataratkelo.com
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
Átlag felett az álláskeresők száma a technológiai és egészségügyi szakemberek, a Z generációs munkavállalók és a dolgozó szülők körében. Teljes cikk
Különleges álláslehetőséget hirdetett meg a Scottish Wildlife Trust: hat hónapra természetvédelmi őrt keresnek a lakatlan Handa szigetre Skócia... Teljes cikk
Az inspiráció hiánya többek között a termelékenységre is negatív hatással van. Teljes cikk
- Megfordult a trend: meredeken csökken a brit bevándorlás 2 hónapja
- HR kiégés: így teszi tönkre magát és a szervezetet is a HR-es 2 hónapja
- Az átlagkeresetek változása Magyarországon 2005 és 2025 között 2 hónapja
- A fővárosi dolgozók átlagkeresete nemzetgazdasági áganként - grafikon 2 hónapja
- Ennyi pénzt költ a dolgozóira a Szuverenitásvédelmi Hivatal 2 hónapja
- Nagy Márton a minimálbérről: ha az állam nem avatkozik be, nem lesz megállapodás 3 hónapja
- A teljes munkaidőben dolgozók keresete korcsoportonként 3 hónapja
- Ennyit visz haza az átlagos magyar dolgozó – itt vannak a legfrissebb számok 3 hónapja
- Brutális szigorítás Nagy-Britanniában: nyelvvizsga nélkül nincs munkavállalás 3 hónapja
- Távozik a B+N Referencia Zrt.- HR-igazgatója 3 hónapja
- Ennyit lehet keresni a magyar hírszerzésnél 3 hónapja
A tudás törvényei: a megértés kulcsa