Gulyás János kutatócégnél folytatja
Gulyás János a Young & Rubicam Brands Budapest korábbi vezérigazgatója Levendel Ádám és Sterk Péter mellett lesz vezető a Szonda Ipsosnál
A 37 éves szakember az elmúlt öt évben a Young & Rubicam Brands Budapest vezérigazgatójaként dolgozott. Ezt megelőzően a Publicis Worldwide párizsi irodájában nemzetközi márkaigazgatóként felelt a Publicis által kezelt Nestlé víz- és étel márkákért a világ több mint negyven országában. 15 éves eddigi karrierje során dolgozott még az online szektorban (Kirowski), illetve más hazai kommunikációs ügynökségeknél (Publicis, Well).
A cég vezetőjeként Gulyás János egyik fő feladata az lesz, hogy még szervesebben integrálja a Szonda Ipsost a nemzetközi hálózat vérkeringésébe. A szervezet a globális szinergiák és a know-how transzfer által nyújtott lehetőségek jobb kihasználására törekszik, mind a nemzetközi ismeretek hazai felhasználásával, mind az itt felhalmozott tudás exportjával.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Új vezetői struktúrával folytatja működését a BYD Magyarország; a vállalat regionális országigazgatói pozícióját Jeremy Wang veszi át, míg a... Teljes cikk
A CETIN International, N.V. („CETIN International”) ma bejelentette, hogy 2026. május 1-jétől prágai székhellyel Jason King, a Yettel Bulgaria... Teljes cikk
Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Lázár János: a belső tartalék a cigányság – ha nincs migráns, nekik kell kitakarítani az IC-k vécéit 1 hónapja
- Csak minden tizedik vállalat nyer az AI-val – mégsem mindegy, ki hol tart 1 hónapja
- "Az utasok kevesebbet fizetnek, a mávosok többet keresnek" - Lázár János beszélt a MÁV -nál tervezett béremelésről 1 hónapja
- Lázár János: Csapataink harcban állnak 2 hónapja
- "Csak ez az egy megoldás van" – Lázár 14. havi nyugdíjat ígér a választások előtt 5 hónapja
- Kiegészítő nyugdíjemelés jön – ennyivel pótolja ki a kormány a nyugdíjakat 6 hónapja
- Ők a legjobban fizetett vezérigazgatók 7 hónapja
- Helytállási pénzt kapnak a MÁV és a Volán dolgozói a vihar után 8 hónapja
- Lázár János szerint 53 ezer ember "szarból épít várat nap mint nap" 9 hónapja
- Új ügyvezető igazgató az Austrotherm Kft.-nél 10 hónapja
- Erre figyelj, ha AI-t használsz HR-esként 10 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben