Komplex program hátrányos helyzetű családok felzárkóztatására
Átadták a Debreceni Szegényeket Támogató Alapítvány megújult központját csütörtökön a cívis városban. Az 59 milliós projekt révén száz, hátrányos helyzetű embernek segítenek abban, hogy egyenlő esélyekkel kerüljön a munkaerőpiacra.
A projekt második eleme az, hogy személyre szabott foglalkozásokat tartanak ötven, a gyermekét egyedül nevelő, szociálisan hátrányos helyzetű felnőttnek és azok gyerekeinek. A felnőttek esetében a munkavállaláshoz és az álláskereséshez szükséges képességeket tanácsadással, tréningekkel és próbamunkával fejlesztik. A gyerekek számára a tanulási képességek fejlesztésére korrepetálásokat, valamint szabadidős foglalkozásokat szerveznek.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A dél-és kelet-európai országok állampolgárai általában több időt töltenek munkával, az Egyesült Királyság és Spanyolország az uniós átlag felett teljesített. Teljes cikk
Bevált a NAV új gazdaságfehérítő eszköze, az adategyeztetés, hétfőn újabb egyeztetések kezdődnek - tájékoztatta Vágujhelyi Ferenc, a Nemzeti... Teljes cikk
Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter Facebook-bejegyzésében kiállt a MÁV-csoport dolgozói mellett, elismerve a magyar vasút számos... Teljes cikk
- Több százezer forintot bukhatnak a fiatalok – miért nem élnek a lakhatási támogatással? 6 napja
- Bérgarancia Alap: védelem fizetésképtelenség idején 2 hete
- A foglalkoztatási ráta a magyar vármegyékben - grafikon 2 hete
- Több mint 1300 diák szakképzését támogatja egy alapítvány 2 hete
- A megváltozott munkaképességűek elhelyezkedésének elősegítése indul mentorálási program 2 hete
- Akár 75 millió forintos támogatást is kaphatnak a fiatal gazdák 3 hete
- Czomba Sándor: évente 30-40 ezer ember fog hiányozni a magyar munkaerőpiacról 3 hete
- Munkahelyi bölcsőde kialakítására lehet pályázni 3 hete
- A foglalkoztatottak számának alakulása hazánkban 3 hete
- Ezek a legfontosabb prioritások a dolgozók számára a munkahelyen 4 hete
- Dupla Win-Win: Papírmentes diákmunka a Diákok és a Vállalatok Körében! 1 hónapja