kapubanner for mobile
Megjelent: 19 éve

MasterCard: új marketing vezetőkkel

Új marketing vezetőket nevezett ki a MasterCard, amely hamarosan világszintű B2B kampányba kezd, melynek célja az új válati arculat támogatása.

A MasterCard Worldwide új vezetőket nevezett ki európai marketing tevékenységének irányítására. Pedro Rangel, a MasterCard Europe marketing vezetői pozíciójában elsősorban a cég stratégiai márkaépítését és fogyasztói marketing programjait irányítja majd. A kommunikációs igazgatói tisztséget betöltő Paul Vandermoere a MasterCard Europe külső és belső public relations tevékenységét igazgatja.

Pedro Rangel jelenlegi kinevezéséig a MasterCard latin-amerikai régiójának marketing tevékenységében játszott vezető szerepet, azt megelőzően a Lufthansa marketingért felelős globális alelnöki tisztségét töltötte be. Paul Vandermoere szintén a Lufthansa európai központjából érkezett.

Röviddel a kinevezések hatályba lépését követően, 2006. októberében indul a MasterCard új, globális B2B kampánya. A kampány elsődleges célja, hogy a MasterCard Worldwide új vállalati arculatát támogassa és elősegítse a kártyatársaság "The Heart of Commerce" (A kereskedelem szíve) jelmondatra épülő újrapozícionálását. A "The Heart of Commerce" a vállalat integrált struktúráját hivatott kifejezni, valamint azon stratégiai terveit, melyek a kereskedelem fejlesztésére irányulnak.

A kampány elsősorban a B2B médiában, valamint a nagyobb üzleti, gazdasági hetilapok, magazinok sajtófelületein jelenik meg. A kreatív anyagok alapötlete az, hogy kiindulási pontként a bankkártyák jól ismert formáját alkalmazza, és ennek segítségével fogalmazza meg az üzenetet. A műanyag kártya meghosszabbított vonalaiból kidolgozott 5 verzióban készült kreatív végigvezet a MasterCard bankkártyák nyújtotta üzleti lehetőségek és használati funkciók egész rendszerén.

A B2B kampány kreatív munkáit a McCann Erickson new york-i ügynöksége készítette (Robert Frost szövegíró, Michele Raso art director és Joyce King Thomas kreatív igazgató).
  • 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznakinfo button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Új felsővezetők csatlakoztak a Rossmannhoz

A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk

Új elnök a Magyar Elektrotechnikai Egyesület élén

Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk

Új vezérigazgató a Roche Magyarország gyógyszeripari divíziójánál

Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk