Nem bíznak főnökeikben a britek
A brit menedzserek nem támogatják eléggé beosztottjaikat, és sokszor a teljes igazságot sem osztják meg velük a munkákkal kapcsolatban - legalábbis ez áll abban a frissen publikált tanulmányban, amelyből az is kiderül, hogy a brit dolgozók egyharmada egyáltalán nem bízik főnökében.
A dolgozók többsége úgy érzi, hogy a főnökök nem adnak elegendő támogatást a munka elvégzéséhez, és sokszor nem reagálnak a felmerülő panaszokra, szakmai aggályokra sem. A válaszolók egyharmada sem állította, hogy teljesen megbízik feljebbvalójában, csaknem felük (45 százalék) pedig azt állítja, hogy sokszor a munkához elengedhetetlen információkat tartanak vissza a vezetők.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Otthonról végezhető munkáról szóló valótlan álláshirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy férfi ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei... Teljes cikk
Újszerű megoldással állt elő a dolgozó szülők problémájára a horvátországi Szamobor város önkormányzata. Mivel a helyi óvodákban és... Teljes cikk
Az otthonokban gyakran találkozunk a mindent beborító rendetlenséggel – ruhák, sporteszközök, karácsonyi kiegészítők halmazaival. Mindez könnyen... Teljes cikk