Radnai György átvette kinevezését
Mádl Ferenc köztársasági elnök átadta a kinevezési okmányát Radnai Györgynek, a Pénzügyminisztérium (PM) új közigazgatási államtitkárának.
Radnai György korábban az Egészségügyi, Szociális és Családügyi Minisztérium egészségügyi reformért felelős kormánybiztosa volt.
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Az Erasmus-vitát az indította el, hogy az EU szerint nem volt elég átlátható, kik irányítják a modellváltó magyar egyetemeket, ezért kizárták... Teljes cikk
Az Országgyűlés hétfői ülésén a DK arról kérdezte a kormányt, hogyan maradhat fenntartható a nyugdíjrendszer a csökkenő születésszám mellett. Teljes cikk
Az Országgyűlés hétfői ülésén az LMP arról kérdezte a kormányt, mikor emelkedik a nevelést-oktatást közvetlenül segítő mintegy 40 ezer... Teljes cikk

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?