Szirmák Botond globális felsővezetői pozícióban folytatja pályafutását
A Provident Pénzügyi Zrt. vezérigazgatóját, Szirmák Botondot nevezték ki az International Personal Finance (IPF) európai otthonszolgáltatási üzletág vezetőjének.

Szirmák Botond a Corvinus Egyetemen, a Debreceni Egyetemen és az Eötvös Loránd Tudományegyetemen szerezte MBA, HR menedzsment és bölcsész diplomáit. A Providenthez 2002-ben csatlakozott, és az elmúlt 17 évben különböző kereskedelemi vezetői pozíciókat töltött be. 2008-ban nevezték ki a magyar Provident vezérigazgatójává, négy éve pedig az IPF dél-európai régiójának működését is felügyeli.
"Megtiszteltetés számomra, hogy anyavállalatunk döntéshozói engem bíztak meg ezzel a stratégiailag jelentős európai üzletág vezetésével.
Mindent megteszek annak érdekében, hogy az európai home credit funkcióink központi irányításával a tagországaink jobban össze tudják hangolni az innovációs munkafolyamatokat, és többek között a hitelkockázat-kezelés, humán erőforrás menedzsment terén is átvehessünk egymástól olyan jól bevált gyakorlatokat, amelyek az egész vállalatcsoport üzleti sikerét a kollaboráción keresztül erősítik - nyilatkozta Szirmák Botond a kinevezése kapcsán.
Szirmák Botond cégvezetői teendői mellett 2015 óta a Menedzserek Országos Szövetségének elnöke, a Magyar Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetségének elnökségi tagja, a Nemzeti Kézilabda Akadémia kuratóriumi tagja, illetve a súlyos betegségben szenvedő gyermekek kívánságait teljesítő Csodalámpa Alapítvány jószolgálati nagykövete.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Új vezetői struktúrával folytatja működését a BYD Magyarország; a vállalat regionális országigazgatói pozícióját Jeremy Wang veszi át, míg a... Teljes cikk
A CETIN International, N.V. („CETIN International”) ma bejelentette, hogy 2026. május 1-jétől prágai székhellyel Jason King, a Yettel Bulgaria... Teljes cikk
Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Új vezérigazgatót nevezett ki a CETIN International, N.V. 1 hete
- Új vezérigazgató a a Magyar Suzuki Zrt. élén 1 hete
- Élet 50 felett: már nem a karrier, hanem az én számít igazán 1 hete
- Vezetői vakfolt: ez a láthatatlan hiba szívja el a csapatok energiáját 2 hete
- Miért bukik el a legtöbb HR-stratégia? – 10 nemzetközi trend 2026-ra 3 hete
- Új ügyvezető kinevezésével erősít a Trans-Sped 3 hete
- Új magyarországi ügyvezető igazgató a Mondelēz International élén 3 hete
- Vezetőváltás a Rába Nyrt.-ben 4 hete
- Új vezetőt nevezett ki a világ egyik legnagyobb ingatlancége 1 hónapja
- Miért nem beszélünk róla? A klimax néma terhe a női vezetőknél 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Continental Dohányipari Zrt.-nél 1 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben