Új vezetőkkel erősít Sun Microsystems
Új üzletágvezetőket nevezett ki a Sun Microsystems Kft., jelentette be a vállalat.
Pályafutását a Sunnál kezdte rendszermérnökként, később a távközlési üzletágban volt ügyfél menedzser, majd pedig a Sun szoftver üzletágát vezette. 2003 és 2004 között az IPR-Insights szoftvergazdálkodási tanácsadó cég vezető konzulense. 2004 októberében visszatért a Sunhoz, és az utóbbi három évben a Sun partnerkapcsolati igazgatója volt.
28 éves, 2007. december 17-től Tőzsér Áron lett a Sun Microsystems Kft. kormányzati üzletág igazgatója. A 28 éves szakember a Gábor Dénes Főiskolán szerezte műszaki menedzser végzettségét.
2001-ben a KFKI Csoportban kezdte pályafutását. Kezdetben az Icon Zrt. IT-biztonsági üzletágának, 2002-től pedig a londoni székhelyű KFKI UK Ltd. IT-biztonsági üzletágának üzletfejlesztéséért felelt. 2003-tól az KFKI Csoport szoftverfejlesztéssel foglalkozó leányvállalatánál, az IQSYS Zrt.-nél az államigazgatási üzletág értékesítésért volt felelős.
2007. december 3-tól Rehus Csaba látja el a Sun Microsystems távközlési üzletág igazgatói feladatait. A szakember a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen szerzett diplomát. Egyetemi évei alatt ösztöndíjasként az USA-ban és Svédországban folytatott tanulmányokat.
Legutóbbi munkahelyén, a Cisco Magyarországnál, a középvállalatokért felelős értékesítési vezetőként dolgozott. Korábban, a Graphisoft Rt. ArchiFM részlegének kereskedelmi igazgatójaként a Graphisoft létesítménygazdálkodási szoftvercsomagjának nemzetközi értékesítése volt a feladata.
2007. december 3-tól Benedek Gábor a Sun Microsystems Kft. ipar és kereskedelem üzletág igazgatója. Okleveles közgazdászként végezett a Miskolci Egyetemen, előtte pedig a GATE-n szerzett főiskolai diplomát vállalkozásszervező közgazdászként.
Pályáját a pénzügyi szektorban kezdte, majd a KFKI Csoportban töltött be értékesítési pozíciókat különböző területeken: először a KFKI Holdingban az államigazgatási területtel foglalkozott 3 évig, később a stratégiai kereskedelmi csapatban, majd az IQSYS megalakulásával annak ipar, kereskedelem, közmű üzletágában értékesítési vezetőként dolgozott az utóbbi 4 évben.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A Lidltől érkezik a Yettel új kommunikációs igazgatója: Tőzsér Judit 25 éves szakmai tapasztalattal és egy évtizedet meghaladó vezetői múlttal... Teljes cikk
Mark Mason helyét Gonzalo Luchetti veszi át a vállalatnál. Teljes cikk
Oltvai Mártont nevezték ki október elsejével a Schneider Electric Dunavecsén található Duna Smart Power Systems (DSPS) okosgyára igazgatójának. A... Teljes cikk
A tudás törvényei: a megértés kulcsa