Megjelent: 4 hónapja

Állásajánlat: hírszerkesztőt keres a HR Portál

Az online HR magazinok területén napi 50 ezer feletti látogatójával piacvezető HR Portál (www.hrportal.hu) hírszerkesztőt keres azonnali kezdéssel kéthetente napi 4 órás munkára.

Az új munkatárs feladatai:
- az online gazdasági sajtó és az MTI híreinek figyelése
- hírek szerkesztése, publikálása a szerkesztőségi rendszerben
- képek keresése, szerkesztése, azok cikkbe illesztése
- egyéb - az újságíráshoz kötődő - adminisztrációs feladatok végzése

Elvárás:
- 1-3 év szakmai tapasztalat hírszerkesztésben, újságírásban
- számlaképesség

Előny:
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- szakmai fejlődési lehetőség egy piacvezető portálnál
- rugalmas munkavégzés
- távmunka, havi egyszer személyes egyeztetésen való részvétel a budapesti irodában

Jelentkezését önéletrajzzal és egy korábbi írásának vagy annak linkjének mellékelésével az alábbi email címre várjuk: andras.markovics@hrportal.hu
  • 2020.06.16Gyakorlatban startol az új Tbj 2020. július 1-jétől már a mindennapos munka során alkalmazni kell a bérszámfejtés, járulékmegállapítás és az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásainak megállapítása során is. Elméletben már sokat tudunk róla, de mi a helyzet a gyakorlati oldalon? Részletek Jegyek
  • 2020.08.30Sämling Solution most induló online nyílt képzései! Összes képzésünk elérhető online, professzionális csapatunk profi megoldásokkal a megszokott színvonalon a következő képzéseket ajánlja figyelmébe: Virtuális csapatok menedzselése, Practical Task&Project menedzsment, Hogyan oktassunk online, Kreatív problémamegoldás, Megtartó erőim a változó időkben, Reziliencia,Virtuális interjútechnika Részletek Jegyek
Follow hrportal_hu on Twitter
További cikkek
Mely hazai iparágakat érinti legjobban a válság?

A koronavírus a legtöbb vállalkozás életére komoly hatást gyakorol, ugyanakkor a hatás jelentős különbségeket mutat ágazatonként, illetve vállalkozásonként. Teljes cikk

A járvány ideje alatt is dübörögnek az építőipari cégalapítások

2020 márciusában 529 cégalapítás került közzétételre az építőiparban, ami 9 százalékkal még a 2019-es havi átlagot is meghaladja. Teljes cikk

At Work at Social Distance, munkapszichológia a távolból

Mi az At Worknél természetesen szigorúan betartjuk az egészségügyi előírásokat, az irodai jelenlétünk a mostani időszakban szünetel. Ugyanakkor... Teljes cikk

Kapcsolódó hírek