200 új munkahely jöhet az autóiparban
Egy japán autóipari vállalat 50 millió eurós (15,25 milliárd forintos) beruházást és kétszáz munkahely létrehozását tervezi a közeljövőben Magyarországon – mondta kedden az MTI-nek telefonon Magyar Levente gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkár, aki kétnapos munkalátogatáson vett részt Tokióban.
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az alapellátás működése kritikus ponthoz érkezett Magyarországon, egy friss szakmai tanulmány szerint már rövid távon is fennakadások fenyegetik a... Teljes cikk
Megjelent a KPMG Global Tech Reportja, amelyben 27 országból, 2500 technológiai vezetőt – többek között a Google, az Open AI és a Microsoft 365... Teljes cikk
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) minden eddiginél szélesebb körű támogatást kínál a személyi jövedelemadó bevalláshoz; közérthető... Teljes cikk
- Magyar Revolut: 12 kérdés, amire még nincs válasz 6 napja
- 150 új munkahely Napkoron a milliárdos beruházás nyomán 6 napja
- 22 ezer állás kerülhet veszélybe a Boschnál 1 hete
- Kétszáz munkahelyet hoz létre a Rosenberger Csoport új beruházása 2 hete
- Kétszáz új munkahely jön létre Sóskúton 2 hete
- 200 új munkahelyet hoz létre ez a cég Sóskúton 2 hete
- 330 új munkahely jön létre Kapuváron 3 hete
- Hiába az AI-láz: a magyar vállalatok 77%-a még semmit nem lát a megtérülésből 3 hete
- 700 munkahely válik betonbiztossá Pápán – újabb milliárdos beruházás érkezett 3 hete
- A kecskeméti Mercedes-gyár munkavállalóinak száma elérte az ötezret 4 hete
- Új munkahelyek jönnek Kisvárdára – az Aero Space 250 fő fölé növeli a létszámát 1 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben