Biztossá vált a Bridgestone lengyel gyára
Biztossá vált, hogy a japán Bridgestone 300 millió eurós beruházással abroncsgyárat létesít Lengyelországban is. Radiálabroncsokat gyártanak majd teherjárművek és buszok számára, közölték a cégnél.
Az építkezés jövő tavasszal kezdődik a 100 hektáros területen, a gyárban három éven belül - a Bridgestone jelenlegi tervei szerint 2009 első felében - kezdődhet a termelés, 700-800 dolgozóval. Az üzem napi gyártókapacitása várhatóan 5 ezer gumiabroncs lesz.
Magyarországon a Bridgestone Tatabányán építi fel új gumiabroncsgyárát, az 50 milliárd forintos költséggel épülő üzemben 185 főt foglalkoztatnak majd. A japán cég másfél éves tárgyalássorozat után tavaly májusban választotta Tatabányát második közép-európai gyárának helyszínéül. A tervek szerint a termelés volumene 2009 első felére elérheti a napi 8000 darabot - írta korábban a Menedzsment Fórum
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk