Bővítik a Magyar Honvédség tartalékos rendszerét, Gödöllőn jön létre az új egység
A jelenlegi két területvédelmi ezred mellett Gödöllőn jön létre a következő három körzetből, összesen 47 járással.
Tovább bővül a Magyar Honvédség önkéntes tartalékos rendszere.
A jelenlegi két területvédelmi ezred mellett Gödöllőn jön létre a következő. Az alakulat parancsoka Durgó Tamás alezredes - számolt be Facebook-oldalán a Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnoksága.
Az új ezred három körzetből alakul, összesen 47 járással. A cél, hogy az ezred "hatékony és jól feltöltött legyen" - emelte ki a parancsokság, hozzátéve: várják a tartalékosok jelentkezését.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Új vezérigazgató a a Magyar Suzuki Zrt. élén 1 hete
- Értékteremtés a változó munkaerőpiacon – Z generációs szemlélet a HR-ben 2 hete
- A HR-washing - avagy a kicsírázott babzsákfotel 2 hete
- Így lehet a HR a digitalizáció és az AI nyertese 2 hete
- Eleged van mindenből? Fizikai munkások jelentkezését várják az Antarktiszon 2 hete
- Ha egy kulcsszemély lemarad, az egész cég lemarad 3 hete
- Létrejött a bérmegállapodás a Magyar Postánál - Ennyivel nőnek a bérek 3 hete
- Madárszámláló önkéntest keresnek egy szigetre 3 hete
- AI a HR-ben: miért nem bíznak a szakemberek a mesterséges intelligenciában? 3 hete
- Oroszul beszélő munkavállalókat toboroznak ebben a magyar városban 3 hete
- Mindenki a tudásról beszél, mégis a papír számít az állásinterjún – miért? 1 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben