DK: a teljes egészségügy a lejtőre került
A Demokratikus Koalíció szerint az egész magyar egészségügy a lejtőre került. Ebben a helyzetben a párt szolidáris az egészségügyi dolgozókkal - mondta László Imre, a párt egészségügyi kabinetjének vezetője vasárnapi sajtótájékoztatóján Budapesten.
A politikus arra szólította fel a kormányt, hogy fejezze be az ígérgetést, ne halogassa tovább a probléma megoldását, és fizesse ki az adósságokat.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A mesterséges intelligencia hatalmas hatékonyságnövekedést hoz a HR és bérszámfejtés területén, azonban a megspórolt idő gyakran nem enyhülést,... Teljes cikk
Az Egyesült Királyságban a vállalatok fele vált már felsővezetői csalás célpontjává az elmúlt évben, köszönhetően a vezetők növekvő online... Teljes cikk
A mai, rendkívül versenyképes munkaerőpiacon a pályakezdőknek kulcsfontosságú, hogy ne csak egy jó önéletrajzzal, hanem egy meggyőző motivációs... Teljes cikk
- Felmérés: ezért hagyják el sokan a magyar egészségügyet 1 hete
- Minden nyolcadik magyar orvos külföldön dolgozik, és nem csak a pénz miatt 2 hete
- Csak az orvosok lelkiismerete miatt működött az ellátás ebben a térségben 2 hete
- PDSZ: a kormány azonnal kezdjen tárgyalásokat a pedagógusok bérrendezéséről 3 hete
- Tanulmány: válságban az orvosi alapellátás 4 hete
- Nem mehettek haza, nem kapták meg a bérüket – botrány a szegedi BYD-nél 1 hónapja
- Nagy a baj: egyre kevesebb a gyermekorvos az országban 1 hónapja
- Időzített bomba a techiparban: sztrájk jöhet a Samsungnál 1 hónapja
- Több mint 30 éve mentik a gyermekek jövőjét – így működik a Szülők Fóruma Egyesület 1 hónapja
- Kiderült: ennyit visznek haza az Audi dolgozói Győrben 1 hónapja
- Megér 6 órát az egészsége? Ennyi idő egy állapotfelmérés 1 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?