kapubanner for mobile

Dolgozzunk újra együtt: program álláskeresőknek

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Száz hátrányos helyzetű, társadalmi kirekesztődéssel küzdő képzetlen munkanélküli foglalkoztatását segítik Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében uniós támogatással, adja hírül az MTI alapján a Népszabadság.

Leszakadással és társadalmi kirekesztődéssel küzdő embereknek indított foglalkoztatási programot az Európai Unió Szociális Alapja támogatásával Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a Regionális Érdekvédelmi (RÉV) Alapítvány - közölte Cseh Sándor, a szervezet ügyvezető igazgatója Nyíregyházán csütörtökön.

A 80 millió forint értékű, Dolgozzunk újra együtt elnevezésű programban Nyíregyháza, Nyírbátor és Nagykálló környékének kistelepüléseiről száz alacsony iskolai végzettségű, tartós munkanélküli vesz részt, közöttük szegregált lakókörnyezetben élő romák, valamint fogyatékosok és szenvedélybetegséggel küzdő emberek - mondta az alapítványi vezető.

Kiemelte: az érintettek a munkaerőpiaci integrációjukhoz személyre szabott képzési, munkába helyezési és önálló életviteli támogatást kapnak a szervezet tanáraitól, pszichológusaitól, valamint szociális munkásaitól.

MTI/Népszabadság
  • 2026.09.09Fókuszban a ,,hard HR” – ingyenes, kétrészes webinár A HR döntések ma már nem választhatók el a jogi, adózási, pénzügyi és bérszámfejtési szempontoktól. A Niveus adózási, jogi és payroll szakértői ingyenes, kétrészes webinár keretében, a munkavállalói életciklus mentén mutatják be a legfontosabb „hard HR” összefüggéseket, tipikus hibákat és gyakorlati megoldásokat. A program a bértranszparencia irányelv gyakorlati hatásaira is kitér.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek