E-learninges tehetségkutató verseny
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatDöntőre készül azon hat dunántúli középiskolás zenekar, amely a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának "Legyél a saját zenei menedzsered!" nevet viselő e-learninges tehetségkutató versenyének elődöntőjéből továbbjutott.
A csapatoknak az elődöntőben - a szakértőkkel folytatott internetes konzultációkat követően - a gyakorlati feladatokban kellett összemérniük tudásukat. A résztvevők biográfiát, sajtóanyagot írtak, elkészítették egy-egy koncertjük plakátját, megtervezték CD-borítójukat, elkészítették a zenekar marketing és promóciós-tervét, de letesztelhették hangszerismeretüket is. A zsűri magas színvonalúnak értékelte a fiatalok teljesítményét, igaz a helyesírásuk nem is egy feladat végrehajtása során hagyott némi kívánnivalót maga után.
Az elődöntőn 400 pontot gyűjthettek össze a csapatok, ez alapján a legjobb hat csapat mutathatja be zenei tudását a XX. Veszprémi Egyetemi Napok keretében május 10-én a nagysátorban.
Edupress.hu
Az elődöntőn 400 pontot gyűjthettek össze a csapatok, ez alapján a legjobb hat csapat mutathatja be zenei tudását a XX. Veszprémi Egyetemi Napok keretében május 10-én a nagysátorban.
Edupress.hu
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?