Holnap újabb Tesco nyílik, benzinkúttal
Holnap reggel 8 órakor nyitja meg kapuit a szarvasi Tesco áruház és a Tesco benzinkút, a Békéscsabára vezető út mellett. Az új, háromezer négyzetméteres eladóterű áruházban több mint 100, többségében helyi lakos talált munkára.
Az ország 53. Tesco hipermarket áruházában mintegy harminc-negyvenezerféle termékből válogathatnak a vásárlók. Az áruház december folyamán, a megnyitásától az év utolsó napjáig éjjel-nappal folyamatosan nyitva lesz, így is segítve az ünnepekre készülőket, majd január másodikától átáll a reggel 6-tól este 10-ig való nyitva tartásra. Itt is megtalálható lesz a Tesco-nál már megszokott szolgáltatások nagy része és a széles termék-választék, mint például a helyben sütött pékáruk és cukrászsütemények, vagy akár a sokféle frissáru.
Az áruház területén számtalan kis üzlet - többek között herbária, ékszerbolt, lottózó, virágüzlet, és étterem - biztosítja a vásárlók még teljesebb kiszolgálását.
A Tesco népszerű pénzügyi szolgáltatásai - a Bevásárlókártya, az Áruhitel, az Áruhitel Plussz és a Személyi Kölcsön - az ország összes Tesco hipermarket áruházában igényelhetők, így a szarvasi áruházban is.
A széles választék itt is megvalósul, hiszen sok-sok minden kapható, a szórakoztató elektronikai cikkektől kezdve a ruházat, vegyi árukon keresztül a sport-, barkács- és játékszerekig, hogy csak néhányat említsünk. A Tesco saját márkás termékei - a Tesco Gazdaságos, a Tesco Termék és a Tesco Fitt - és rendszeres akciói itt is hozzájárulnak ahhoz, hogy az áruház kedvező árakkal várja a vásárlókat.
Az új Tesco közel 300 férőhelyes parkolóval és benzinkúttal várja vásárlóit. Az áruházzal egy időben nyíló önkiszolgáló Tesco benzinkút, mely egyszerre nyolc autót tud kiszolgálni, a megszokott alacsony áron és kiváló minőségben nyújtja szolgáltatásait. A kút magyar és uniós szabványoknak egyaránt megfelelő 95-ös, 98-as benzint és gázolajat árusít. A hét minden napján éjjel-nappal üzemelő benzinkút közel 40 négyzetméteres eladó-területű boltjában a közel 1000 féle terméket hipermarket áron vásárolhatják meg az autósok. A keréknyomás-ellenőrző készülék és porszívó kialakítása folyamatban van, nemsokára az is az ide betérők rendelkezésére fog állni.
Az áruház gyalogosok számára is könnyen megközelíthető lesz, hiszen az áruház parkolójában alakítottak ki egy megállót a helyi buszok számára és a helyközi járatok megállója is közel van az áruházhoz.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben