Leépít a Logitech is
Elbocsátja dolgozói 15 százalékát, és visszavonja 2009-re vonatkozó pénzügyi céljait a Logitech, a világ legnagyobb számítógépes egérgyártója - jelentette be a cég.
Előrejelzések szerint az információ-technológiai termékekre költött összeg mintegy négy százalékkal csökken világszerte idén. Korábban, 2008 októberében a Logitech 15 százalékról ötre csökkentette bevétel-előrejelzését, ezt az adatot törölte most el a "rendkívül nehéz, példátlan" piaci helyzetre hivatkozva.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben