Lemondott elnöki posztjáról Árok Kornél
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatA Hivatásos Tűzoltók Független Szakszervezetének küldöttgyűlésén lemondott elnöki posztjáról Árok Kornél - értesült a Lánglovagok Hírügynökség közlése nyomán a Magyar Nemzet.
A szakszervezet vezetője "más irányú elfoglaltsága" miatt nem vállalta tovább a megbízatását. A küldöttek helyette Salamon Lajost, az országos választmány addigi elnökét nevezték ki a szervezet élére. Árok Kornél a tavaly megalapított Magyar Szolidaritás Mozgalom társelnöke, idén januárban pedig úgy döntött, megválik egyenruhájától, miután nem fogadta el az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság által ajánlott új szolgálati helyet.
Magyar Nemzet
Magyar Nemzet
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?