Mutassa meg mekkora karrierguru!
Elismerésre méltó új főnökének szakmai múltja? Sikeresen váltott kollégája? Ha ismer olyan menedzsert, aki az elmúlt egy év alatt látványos, izgalmas, tanulságos karriert futott be, akkor küldje el történetet a Manager Magazinnak, hogy az elmúlt egy év legnagyobb karrierváltásait bemutathassák.
A beérkezett jelöléseket és az elmúlt egy évnek a Világgazdaság Karriervonalban megjelent váltásait zsűri értékeli, s az általuk kiválasztott vezetők jelennek meg a Manager Magazin októberi számában. Közép-, felső vagy csúcsvezetői pozícióban dolgozók jelölését várják, olyanokét, akik 2007. július 1-je és 2008. június 30-a között váltottak.
A javaslatokat a
Világgazdaság
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Az adóhatóság azt is közzétette, kik azok az adózók, akik nem felelnek meg a rendezett munkaügyi kapcsolatok követelményének. Teljes cikk
Egy friss kutatásban a fiatal dolgozók negyede azt mondta, hogy nem veszik komolyan a véleményét a munkahelyén, emellett sokan említik az elismerés és... Teljes cikk
A magyar vállalkozások számára idén az év végi adótervezés fontosabb, mint valaha. 2026-tól jelentősen emelkednek a kisvállalati adó (KIVA)... Teljes cikk
- Cukorbetegek munkahelyi jólléte – egészségtámogató tanácsok 2 hete
- A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja 3 hete
- Export Manager 4 hete
- Transport Coordinator 4 hete
- Így lehetsz jobb vezető nőként 1 hónapja
- Plant Manager 2 hónapja
- Organizational Development Manager 2 hónapja
- Nincs szánalmasabb közhely annál, hogy "ezek a mai fiatalok" 2 hónapja
- Miért nem érti meg a cégvezető a dolgozót? 2 hónapja
- Új HR vezető a Debrecen International Airportnál 2 hónapja
- Megújul a Shell Hungary vezetősége - novembertől új HR-vezető is érkezik 2 hónapja

Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja