Nemzetközi pályázattal keresne vezért a BKV
Nemzetközi pályázat kiírását támogatta szerdán a BKV vezérigazgatói posztjára a Főpolgármesteri Kabinet - közölte a Városháza kommunikációs igazgatója az MTI-vel.
A jelentkezőktől, egyebek közt műszaki vagy gazdasági egyetemi végzettséget, széles körű vállalatirányítási tapasztalatot, elsőszámú vezetői gyakorlatot, több éves államigazgatási és közszolgáltatói szektorban szerzett vezetői tapasztalatot, stratégiai látásmódot, tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudást várnak el.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent, ha valaki korábban tapasztalatot szerzett teljes vállalati reorganizáció és válságkezelés területén, illetve, ha krízishelyzetek, sztrájkhelyzetek kezelésében sikert ért el.
A BKV vezérigazgatói pályázatának kiírásáról jövő héten kedden dönt a Fővárosi Közgyűlés hatáskörileg illetékes Gazdasági Bizottsága - nyilatkozta Somlyódy Csaba, a testület elnöke.
A BKV korábbi vezérigazgatója, Antal Attila, akit pályázat nélkül Hagyó Miklós (MSZP) főpolgármester-helyettes személyes javaslatára 2007. január 1-vel nevezett ki a Fővárosi Közgyűlés, saját kérésére, egészségi okok miatt április 15-vel távozott posztjáról. A céget azóta az általános vezérigazgató-helyettes, Balogh Zsolt irányítja.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Olyan munkahelyet hozunk létre, ahol mi is szívesen dolgoznánk - fókuszban a munkavállalói jóllét 2 hete
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 2 hete
- Meghosszabbított határidő: még pályázhatnak a felelős kkv-k 15 milliós támogatásra 2 hete
- Akár 75 millió forintos támogatást is kaphatnak a fiatal gazdák 4 hete
- Munkahelyi bölcsőde kialakítására lehet pályázni 4 hete
- Íme 40 megbízható munkaadó 1 hónapja
- Június végéig pályázhatnak a vállalkozások az Év Felelős Foglalkoztatója elismerésre 2 hónapja
- Munkavállalói jóllétre irányuló pályázatot írtak ki, 4 millió forintot kap a nyertes 2 hónapja
- Újabb vissza nem térítendő támogatási program indul a vidéki mikro- és kisvállalkozásoknak 2 hónapja
- Akár 150 millió forint ingyenpénz: nincs most ennél kedvezőbb képzési pályázat 2 hónapja
- Több mint 1300 cég végezte el Nemzeti Innovációs Ügynökség innovációs tréningjét 2 hónapja