Szarka Zsolt lett a BKK vezérigazgató-helyettese
2021. április 1-jétől Szarka Zsolt látja el a vezérigazgató-helyettesi teendőket a Budapesti Közlekedési Központban (BKK).
Dolgozott korábban az OTP Bankcsoportnál, az FHB-csoportnál és a Magyar Postánál, ahol elnök-vezérigazgató volt. Foglalkozott komplex IT-rendszerek bevezetésével, projektek irányításával - közölte a BKK.
Fendrik László, a társaság korábbi megbízott vezérigazgatója 2021 januárja óta helyettesként látta el a rá bízott feladatokat, főképp üzleti tervezéssel foglalkozott. Nagyon nehéz és bizonytalan időszakban biztosította a BKK számára a stabil működést, számos kezdeményezése megalapozta a társaság jövőképét, a BKK köszöni munkáját.
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Siliga Tünde vette át 2025. október elsejével a Schneider Electric Budapesten található ellátási láncokért felelős központja, a GSC Budapest HUB... Teljes cikk
Új vezetők érkeznek két meghatározó magyar szerkesztőség élére a tulajdonosváltásokat követően. A Blikknél távozik Nagy Iván Zsolt... Teljes cikk
Novembertől Tim Krause váltja Fükő Lászlót. Teljes cikk
- Új ügyvezető igazgató a Bosch miskolci gyáránál 3 hete
- Új vezérigazgató az OTP Ingatlan Befektetési Alapkezelő Zrt. élén 4 hete
- Új kommunikációs vezető az Auchannál 4 hete
- Új alelnök a Közép- és Kelet-Európai Bankszövetség élén 1 hónapja
- Ekkora minimálbér-emelést lát reálisnak a VOSZ főtitkára 1 hónapja
- Megújul a Shell Hungary vezetősége - novembertől új HR-vezető is érkezik 1 hónapja
- Új HR igazgatót igazolt a B+N Csoport 1 hónapja
- Krasznahorkai László kapja az irodalmi Nobel-díjat 2 hónapja
- Távozik a B+N Referencia Zrt.- HR-igazgatója 2 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Raben Hungary élén 2 hónapja
- Új HR vezető a Schneider Electric logisztikai központjában 2 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?