kapubanner for mobile

Személyi változások a Magyar Telekomnál

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Dr. Farkas Ádám, a Magyar Telekom Felügyelő Bizottságának tagja és Audit Bizottságának elnöke a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének élére történt kinevezésével összefüggésben, a vonatkozó összeférhetetlenségi szabályokkal összhangban 2009. július 30-i hatállyal lemondott felügyelő bizottsági és audit bizottsági tagságáról. Az Audit Bizottság 2009. július 27-én megtartott rendkívüli ülésén dr. Illéssy Jánost választotta új elnöknek.

Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom elnök-vezérigazgatója dr. Farkas Ádám tevékenységét méltatva elmondta: "A Magyar Telekom Igazgatósága és felsővezetése nevében köszönetemet és elismerésemet fejezem ki dr. Farkas Ádámnak azért a nagy felelősséggel járó munkáért, amelyet 2005-től végzett a Felügyelő Bizottság tagjaként és az Audit Bizottság elnökeként.

Tevékenységével jelentős mértékben hozzájárult annak biztosításához, hogy a Magyar Telekom a megfelelőségi és a belső kontroll folyamatokat erősítő intézkedések eredményeként olyan transzparensen és etikusan működő üzleti szereplő, amely mindenben megfelel a legszigorúbb magyar és nemzetközi jogi és tőzsdei előírásoknak. Új pozíciójában végzett munkájához sok sikert kívánok."

Szintén 2009. július 30-i hatállyal lemondott felügyelő bizottsági
tagságáról Őz Éva munkavállalói képviselő is annak érdekében, hogy a Felügyelő Bizottság személyi összetétele továbbra is megfeleljen a jogszabályokban rögzített függetlenségi követelményeknek.
  • 2026.06.05Bértranszparencia Az irányelv legfontosabb újdonságairól és kötelezettségeiről. A munkáltatókat érintő jogi és HR-es kihívásokról. Gyakorlati példákról, amelyek segítenek megérteni a kockázatokat. Megoldási stratégiákról: hogyan lehet a megfelelést eszközzé tenni a munkahelyi bizalom és a munkáltatói márka erősítésében.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek