kapubanner for mobile

Szerdától pályázhatnak a kis- és középvállalkozások a munkahelyi képzésekre

Szerdától, azaz a mai naptól adhatják be pályázataikat a kis- és középvállalkozások a munkahelyi képzésékre. A Társadalmi megújulás operatív program (TÁMOP) mintegy 3,022 milliárd forintot különített el e célra, így akár 110 projekt is megvalósulhat szerte az országban - írja a Világgazdaság.

A munkahelyi képzésekre elnyerhető vissza nem térítendő támogatás összege minimum 10 millió, maximum 50 millió forint lehet.

A képzési pályázatokkal kapcsolatban tanulságosak a tapasztalataink - mondta Tátrai Ferenc, a TÁMOP pályázatait is kezelő közreműködő szervezet, az ESZA Kht. ügyvezető igazgatója.

A legutóbbi, tavaszi kiírás során 561 pályázó élt a lehetőséggel, s ebből 345 projekt kapott támogatást. Ebből szeptemberig 308 támogatási szerződést kötöttek meg, köszönhetően a 2007-ben bevezetett automatikus értékelési rendszernek, amely jelentősen felgyorsította az eljárást - mesélte büszkén a szakember.

További információ: www.nfu.hu
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV április első felében

A NAV adóellenőrei többek között az alkalmazottak bejelentését is vizsgálják majd. Teljes cikk

Ezer új munkahely jön létre Miskolcon

A kínai tulajdoni hátterű Halms Hungary mintegy 80 milliárd forint értékben új autóipari alkatrészgyártó üzemet épít Miskolcon, aminek a nyomán... Teljes cikk

PDSZ: a kormány azonnal kezdjen tárgyalásokat a pedagógusok bérrendezéséről

A kormány haladéktalanul kezdjen érdemi tárgyalásokat a pedagógusokkal, dolgozzon ki valós és differenciált bérrendezési modellt - írta a... Teljes cikk