Új igazgató a Turner Broadcastingnál
A Turner Broadcasting új, tartalomért felelős igazgatót nevezett ki Tina McCann személyében. Tina a cég szórakoztató csatornáiért felel mostantól Európában, a Közel-Keleten és Afrikában addig, amíg a vezetőség megtalálja a pozícióra az állandó munkatársat.
Kinevezése egyben McCann Turnerhez való visszatértét is jelenti, ahol 2006 előtt évekig dolgozott, előbb senior executive pozícióban, majd a Turner Entertainment európai alelnökeként és vezérigazgatójaként. Ezt követően Tina igazgatóként a one six eight tartalomfejlesztő és produkciós céget irányította, valamint vezető trénerként és tanácsadóként a TMc Consulting-nél dolgozott.
"Tina csatlakozásával tovább bővül és színesedik a Turner csatornáinak programkínálata" - mondta Jeff Kupsky, a Turner Broadcasting európai elnöke. "Nagy örömünkre szolgál, hogy tapasztalatával Tina újra szórakoztató üzletágunkat erősíti" - tette hozzá.
Finn Arnesen néhány hónappal ezelőtti távozását követően a Turner alelnököt keresett Eredeti (Saját gyártású) Sorozatok és Nemzetközi Fejlesztés divíziójának élére; ennek eredménye a mostani kinevezés.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A Lidltől érkezik a Yettel új kommunikációs igazgatója: Tőzsér Judit 25 éves szakmai tapasztalattal és egy évtizedet meghaladó vezetői múlttal... Teljes cikk
Mark Mason helyét Gonzalo Luchetti veszi át a vállalatnál. Teljes cikk
Oltvai Mártont nevezték ki október elsejével a Schneider Electric Dunavecsén található Duna Smart Power Systems (DSPS) okosgyára igazgatójának. A... Teljes cikk
A tudás törvényei: a megértés kulcsa