Új szakemberrel erősít az ING Real Estate
Az ING Real Estate Menno Verhoeff-t (37) nevezte ki a Közép-és Kelet-Európáért felelős vezető akvizíciós menedzseri pozícióba. Menno székhelye Prágában lesz, és a lengyelországi, csehországi, szlovákiai, magyarországi, romániai és ausztriai akvizíciókért felel.
"Menno sikeres volt a hollandiai akvizíciós csapatban, és tovább erősíti közép- és kelet-európai szervezetünket, ami ebben az évben már több mint 400 millió eurót fektetett be" - közölte Will Rowson, az ING Ingatlanbefektetés Kezelő európai akvizíciós vezetője.
Menno Will Rowsonnak és Max de Grootnak, a közép-és kelet-európai akvizíciós igazgatónak felel, áll a társaság közleményében.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk